Gangsteři Crooks & Castles

hlavní obrázek

Americká streetwear značka Crooks & Castles tvoří design bez kompromisů a je oblíbená zejména mezi hip hopery. Pokochejte se aktuální kolekcí!

pánská béžová bunda a červená košile Crooks & Castles pánská béžová bunda a červená košile Crooks & Castles pánské khaki triko s potiskem Crooks & Castles pánské khaki triko s potiskem Crooks & Castles pánský bleděmodrý svetr na zapínání Crooks & Castles pánský bleděmodrý svetr na zapínání Crooks & Castles
 

Dennis Calvero a Robert Panlilio se v roce 2002 rozhodli uštědřit pouliční módě ránu pěstí přímo mezi oči a tímto svérázným vložením šému přivedli k životu mnoho drsných golemů, kteří dnes rozhodně neběhají už jen po ulicích sladké Ameriky. Černí, bílí, tlustí, tencí – Crooks & Castles mají vohoz pro každého, kdo se na to cítí.

Oba designéři chtěli lifestylovou značku, která bude odrážet jejich postoje a zájmy. Nejdřív si zlehka připravili hřiště a začali do světa tlačit svou typickou grafiku a design, pak se trochu stáhli do pozadí a nyní usoudili, že nazrál čas odvážněji experimentovat a nechat do tvorby proniknout více životních stylů.

Se svou novou produkcí opět proráží a hřejí se na výsluní.  Není proto divu, že oblečení Crooks & Castles snadno seženete i v různých českých hip hopových e-shopech a obchodech s městskou módou.

Podzimní a zimní kolekce „True Romance – Anti-social klub“ hledá pochopení pro všechny drsné a realistické chlápky, kterým motto „Milovat a ztratit je lepší než nemilovat vůbec“ připadá falešné, protože prošli zkouškou ohněm v romantickém vztahu. Ať už je to neopětovaná láska, schůzka nebo manželství, očekávané štěstí je vždycky jen malé sousto z celé večeře a zbytek tvoří neustálá honba za něčím s koncem v nedohlednu. Fotografie prezentující kolekci zachycují právě ty, kteří byli na své cestě za láskou „rozžvýkáni a vyplivnuti“.

Naleznete v ní vše – bundy, kalhoty, košile,  saka, trika i doplňky. V podstatě můžeme hovořit o jakémsi propojení drsné tváře života s určitou elegancí. Slušet bude všem dospělým mužům, kteří už odrostli plandajícím džínům a o tři čísla větším mikinám a přesto je nepohltila kariéristická móda obleků a kravat. Všem, co stále věří svým alternativním hodnotám, ale nechodí po ulicích se srdcem na dlani.

Více info na: www.crooksncastles.com

Video

Crooks & Castles Podzim/Zima 2010
pánská džínová a kostkovaná košileCrooks & Castles pánská džínová a kostkovaná košileCrooks & Castles pánská černá sportovní bunda s potiskem a šedý svetr Crooks & Castles pánská černá sportovní bunda s potiskem a šedý svetr Crooks & Castles pánská šedá kšiltovka, černá bunda a černý klobouk, šedý zapínací svetrCrooks & Castles pánská šedá kšiltovka, černá bunda a černý klobouk, šedý zapínací svetrCrooks & Castles pánské bílé košile Crooks & Castles pánské bílé košile Crooks & Castles pánská černo-šedá sportovní bunda s nášivkami Crooks & Castles pánská černo-šedá sportovní bunda s nášivkami Crooks & Castles pánská černá kožená vesta a džínová košile Crooks & Castles pánská černá kožená vesta a džínová košile Crooks & Castles pánské sportovní bundy Crooks & Castles pánské sportovní bundy Crooks & Castles pánská červená kšiltovka a kostkovaná bunda Crooks & Castles pánská červená kšiltovka a kostkovaná bunda Crooks & Castles pánská modro-černá sportovní bunda a kostkovaná košile Crooks & Castles pánská modro-černá sportovní bunda a kostkovaná košile Crooks & Castles pánská černá čepice a bílá mikina s potiskem Crooks & Castles pánská černá čepice a bílá mikina s potiskem Crooks & Castles pánská růžová péřová bunda Crooks & Castles pánská růžová péřová bunda Crooks & Castles pánský hnědý klobouk a sportovní bunda Crooks & Castles pánský hnědý klobouk a sportovní bunda Crooks & Castles pánská čepice, hnědá mikina a červené tepláky Crooks & Castles pánská čepice, hnědá mikina a červené tepláky Crooks & Castles pánská pruhovaná bunda a šedá košile Crooks & Castles pánská pruhovaná bunda a šedá košile Crooks & Castles
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR