Futuristický Cyberdog

hlavní obrázek

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky virtuální reality, mimozemských civilizací a technologických vymožeností z budoucnosti.

dámské bílé šaty bez ramínek Ufo Dress (£ 90) dámské bílé šaty bez ramínek Ufo Dress (£ 90)
 

Je tu Cyberdog, londýnská značka originálního oblečení a doplňků v galaktickém stylu!

Na konci 20. století při havárii vesmírné lodi přistál zakladatel této značky na planetě Zemi a všiml si, že oděvy místních obyvatel jsou příliš nudné. Lidé na Zemi si přece zaslouží něco mnohem zábavnějšího!

Pustil se tedy do díla a výsledkem byl mix funky barev a futuristické prvků, které využil na materiálech nejen pro každodenní běžné nošení, ale také pro zvláštní příležitosti. Nezapomněl ani na doplňky, ať už to jsou peněženky, čepice nebo třeba i sluchátka do uší.

Cyberdog nikdy nedělá kompromisy, nikdy nesleduje módní trendy, zato vždy přináší nové nápady a netradiční design. Dobýt Vesmír a odvážně jít tam, kam se žádná jiná značka nevydala, to je hlavní krédo. Budoucnost je tady, užijte si ji!

Více info na: www.cyberdog.net

dámský růžový kabát Cage Coat (£ 145) dámský růžový kabát Cage Coat (£ 145) dámská růžová sukně Space Tulip (£ 24) dámská růžová sukně Space Tulip (£ 24) pánské černé triko s potiskem Alien DJ (£ 25) pánské černé triko s potiskem Alien DJ (£ 25) pánské bílé triko s potiskem Uzi Girl (£ 25) pánské bílé triko s potiskem Uzi Girl (£ 25) černo-růžová sluchátka Zumreed (£ 53) černo-růžová sluchátka Zumreed (£ 53) barevná sluchátka Zumreed Zhp (£ 23) barevná sluchátka Zumreed Zhp (£ 23) zelená sluchátka   Zumreed Zhp (£ 52) zelená sluchátka Zumreed Zhp (£ 52) pánský černo-modrý pásek Scribble belt (£18) pánský černo-modrý pásek Scribble belt (£18)
autor: Maria

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR