Francouzský luxus v Praze

hlavní obrázek

V březnu letošního roku se pod názvem Simple Concept Store otevřel v pražské Pařížské ulici č. 20 dvoupatrový obchod s lluxusní francouzskou módou.

letní střevíčky letní střevíčky sluneční brýle sluneční brýle kožené kabelky kožené kabelky
 

Simple znamená v překladu jednoduchý, absolutní a také jednotný. Nový pražský obchod Simple všechna tato slova spojuje.

Poprvé v Praze budou zastoupeny značky jako Lanvin, Givenchy, Balenciaga, Alexander McQueen, Chloé, Yves Saint Laurent, John Galliano a Dior Homme. Luxusní módu doplní svými svěžími modely (vytvořenými exkluzivně pro Simple) mladý český návrhář Jakub Polanka úspěšně působící v Paříži, mladá francouzská značka Vanessa Bruno a stylové sportovní boty Puma Alexander McQueen.

Široký výběr oblečení, šperků, kabelek a bot doplní exkluzivní kosmetika, vonné svíčky a interiérové vůně Diptyque a Costes, pánské vůně Dior Cologne, designové kousky značky Christofle a limitované edice časopisů a knih o módě, architektuře a designu. 

Součástí obchodu je také bar značky Taittinger, proslulé prvotřídním šampaňským. Se sklenkou vynikajícího šumivého vína v ruce se z nakupování v obchodě Simple stane  opravdu zážitek.

Více info na: www.simpleconcept.cz

obchod Simple obchod Simple obchod Simple obchod Simple obchod Simple obchod Simple obchod Simple obchod Simple obchod Simple obchod Simple obchod Simple obchod Simple obchod Simple obchod Simple obchod Simple obchod Simple
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR