Francie a Čechy v Tribu

hlavní obrázek

Máte rádi francouzskou módu a zároveň byste rádi podpořili mladé české návrháře? Zajděte si do altánu Františkánské zahrady. Bude to pro vás nejen krásná procházka, ale jistě i příjemné nakupování.

Antoine-et-lili Antoine-et-lili interiér obchodu Tribu interiér obchodu Tribu interiér obchodu Tribu interiér obchodu Tribu
 

Obchůdek Tribu vznikl před dvěma lety, jeho začátky však nebyly lehké. Chyběl totiž dostatek financí na potřebnou reklamu, a tak jen čas ukázal, že kvalita si své místo na slunci vždycky najde. V dnešní době se krámek rozvíjí a vzkvétá, což určitě všem současným zákaznicím (i těm potenciálním) dělá velkou radost.

Nakupování v altánu

Tribu se nachází v krásném prostředí pražské Františkánské zahrady v památkově chráněném altánu. Za pěkného počasí vás před krámkem upoutají figuríny, které jsou oblečeny do modelů nabízených uvnitř a lákají ke vstupu.

Velkou část nabídky tvoří oblečení francouzské značky Antoine-et-lili. Oděvy této značky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a mají velice dobré střihy, které sedí na každou postavu. V případě, že jste si nějaký z těchto oděvů vybrali a zrovna nebyla v nabídce vaše velikost, je možné si tento kousek objednat na místě. Dále jsou zde k vidění i oděvy a doplňky mladých českých návrhářů, jako je například Mayda, Sweet 666 nebo Bobule Corporation.

Francouzský styl v Praze

Interiér obchodu je koncipovaný tak, aby měl jednotný ráz francouzského stylu a zároveň zachoval požadavky kladené památkáři. Je zde velice příjemná atmosféra, která v dnešní uspěchané době potěší všechny vaše smysly.

Obchod mimo jiné nabízí i slevové karty pro věrné zákazníky. Slevy, které vám mohou být poskytnuty, jsou 7 %, 10 % a 15 %, výše slevy závisí na ceně a druhu zboží. Držitelům karty jsou také pravidelně e-mailem zasílány informace o novinkách spojených s obchodem, jako jsou například nové kolekce nebo módní přehlídky.

Tribu

Františkánská zahrada – Altán
110 00 Praha 1

Více info na: www.tribu.cz

obchod Tribu obchod Tribu interiér Tribu interiér Tribu Mayda fashion Mayda fashion Sweet 666 design Sweet 666 design Sweet 666 design Sweet 666 design
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR