Eva: Na módě miluji vše

hlavní obrázek

Ač se to na první pohled nemusí zdát, bloggerka Eva žije v Čechách. Její modely nás zaujaly, a proto jsme neváhali a poprosili jí o malý rozhovor pro náš časopis.

bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva
 

Kdy tvůj blog vznikl a případně co tě k jeho založení vedlo?

Můj blog vznikl na konci dubna minulého roku a záměrem tohoto blogu je hlavně inspirovat druhé a dozvědět se různé názory druhých na můj styl, který jsem vždy pokládala za velmi rozdílný. 

Máš nějaké české oblíbené značky, obchody, návrháře nebo e-shopy? 

Momentálně ne, ale vždy se něco najde.

A naopak, máš nějaké takové ze zahraniční?

U každé značky se mi líbí něco jiného, každá je něčím zajímavá, ale přesto u mě vítězí Chanel. Zatím jsem nenavštívila mnoho zahraničních obchodů, takže nemohu posoudit, který se mi nejvíce zamlouvá, za to online e-shopů je dost, tak tedy např. MyTheresa, Selfridges apod. Z módních návrhářek se mi v poslední době nejvíce líbí Jil Sander. Jedině u ní platí heslo ,,v jednoduchosti je krása“.

Sleduješ i jiné módní blogy?

Ano, sleduji. Jedna z mých nejoblíbenějších bloggerek je Denni a z bloggerů Bryan Boy, z českých bloggerek u mě nejvíce boduje Sandra Leopardová.

Co se ti v módě a na módě nejvíce líbí? 

Všechno.

A co tě na ní nejvíc baví?

Styling! Jednou jsem měla možnost si to vyzkoušet u profesionála a od té doby po tom toužím! A není to lehké!

Jak většinou vznikají tvé modely?

Moc se neřídím podle trendů, páč to nosí pak každý, člověk si sotva něco stihne koupit a opět se nosí něco jiného, takže si nejraději kupuji oblečení se kterým se dá dobře vrstvit  a nebo si něco vlastnoručně bez stroje ušiju či nějaký starý ,,ohoz“ pozměním. Na sestavě outfitu záleží počasí a dále si podle toho vyberu vhodnou obuv, pak příjde na řadu co k tomu, jsem na tento postup zvyklá.

Nejoblíbenější věc ve tvém šatníku, případně věc, bez které byste se nikdy neobešla?

Zatím není nic bez čeho bych se neobešla, vždy si umím najít něco co mi nahradí nejaké nedostatky, nejoblíbenější věc v šatníku taky nemám.

Máš nějaký zaručený módní nebo kosmetický tip, na který se můžeš vždy a za každé situace spolehnout?

Jediné co mě momentálně napadá je nosit nejvíce černou, je nejspolehlivější a když se na černou látku něco chytne, není moc vidět a je lépe odstranitelná, tato barva nikdy nic nezkazí, zeštíhluje a v zimě hřeje. U kosmetické ho tipu doporučuji vždy nosit tmavší barvu obočí než vlasy, je to přirozenější.

Co bys poradila našim čtenářkám a čtenářům? Máš nějaké módní motto, kterým se řídíš?

Ano, mám „Módy zanikají, ale styl je věčný.“ (YSL). Myslím, že móda je pro všechny generace, nezáleží na věku ani na typu postavy či vzhledu, to nejdůležitější je mít styl a vědět co Vám sluší  či padne, bez ohledu na to jestli se zajímáte o módu nebo ne, styl je o něčem jiném.

Je něco, co považuješ za svůj dosavadní největší módní úspěch?

Zatím pár rozhovorů, jeden dokonce z jedné francouzské stránky, uvidíme co ještě bude.

Více se o Evě a jejích modelech dočtete na jejím blogu The Black Buttons.

bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva bloggerka Eva
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR