Eudon Choi: Mužské prvky v ženské módě

hlavní obrázek

Minulý týden jsme vám představili pánského návrháře Sonzgia, který pochází z Jižní Koreje. Dnes se vypravíme za jeho kolegou ze stejné země, a to za návrhářem Eudonem Choi.

dámská béžová bunda, bílé kalhoty Eudon Choi dámská béžová bunda, bílé kalhoty Eudon Choi
 

Oba dva návrháři nejsou bohužel v Čechách moc známí. Své kolekce však už prezentovali nejen na všech světových přehlídkách, ale i v nejznámějších módních časopisech jako jsou Elle, Harper´s Bazaar, Marie Claire nebo Vogue. Své fanoušky mají i z řad populárních osobností, oblečení Eudona Choi si oblíbila i anglická herečka Sienna Miller.

V současné chvíli žije a pracuje Eudon Choi v Londýně, kde také sídlí jeho značka. Než začal navrhovat dámskou módu, orientoval se Eudon především na pánské oblečení. Tyto zkušenosti mu dodnes pomáhají skloubit z obou světů to nejlepší a převést tak některé praktické mužské prvky do ženského světa. Tento vliv je lehce patrný i v jeho letošní kolekci na jaro a léto, ve které lze najít dokonale střižené dámské košile, kabátky nebo kalhoty rovných střihů a s praktickými velkými kapsami.

Onu praktičnost potvrzuje i celkové zabarvení kolekce. Převládající béžová, šedá a tmavě modrá napádají k tomu, strávit letošní léto kdesi v dunách na poušti, v džungli anebo si alespoň udělat malý výlet na Safari.

Více info na: www.eudonchoi.com

dámská bílá košile, béžová misukně Eudon Choi dámská bílá košile, béžová misukně Eudon Choi dámská světle šedá košile, béžové kalhoty Eudon Choi dámská světle šedá košile, béžové kalhoty Eudon Choi dámské béžovo-černé šaty Eudon Choi dámské béžovo-černé šaty Eudon Choi dámské šedé minišaty Eudon Choi dámské šedé minišaty Eudon Choi dámské béžovo-černé šaty Eudon Choi dámské béžovo-černé šaty Eudon Choi dámské šedo-černé šaty Eudon Choi dámské šedo-černé šaty Eudon Choi dámský šedý kabátek, bílé šaty Eudon Choi dámský šedý kabátek, bílé šaty Eudon Choi dámská bílá košile, tmavě modrá sukně s kapsou Eudon Choi dámská bílá košile, tmavě modrá sukně s kapsou Eudon Choi dámská tmavě modrá košile a kalhoty Eudon Choi dámská tmavě modrá košile a kalhoty Eudon Choi dámské šedé minišaty Eudon Choi dámské šedé minišaty Eudon Choi dámské černé sako a minisukně Eudon Choi dámské černé sako a minisukně Eudon Choi dámská šedo-černá bundička a minišaty Eudon Choi dámská šedo-černá bundička a minišaty Eudon Choi dámský šedý top, béžová sukně Eudon Choi dámský šedý top, béžová sukně Eudon Choi dámský béžový kabátek s kapsami Eudon Choi dámský béžový kabátek s kapsami Eudon Choi dámské světle růžové šaty Eudon Choi dámské světle růžové šaty Eudon Choi dámský světle béžový kabátek a bílé kalhoty Eudon Choi dámský světle béžový kabátek a bílé kalhoty Eudon Choi dámská světle růžová košile a bílé kalhoty Eudon Choi dámská světle růžová košile a bílé kalhoty Eudon Choi dámské béžovo-černé šaty Eudon Choi dámské béžovo-černé šaty Eudon Choi dámské béžovo-černé šaty Eudon Choi dámské béžovo-černé šaty Eudon Choi dámské béžovo-černé šaty Eudon Choi dámské béžovo-černé šaty Eudon Choi
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR