Roztomilá Emily the Strange

hlavní obrázek

Jestli neznáte Emily, pak podotýkám, že Emily the Strange je velmi příhodný název pro fenomén, jakým se stala tato smutná černovlasá holčička.

kabelka kabelka peněženka peněženka kabelka kabelka šaty Hard Rock šaty Hard Rock peněženka peněženka hebké kočičí bačkůrky KITTY PAW SLIPPERS hebké kočičí bačkůrky KITTY PAW SLIPPERS žabky MILES RIPPER žabky MILES RIPPER dámská červená látková taška s potiskem Emily the Strange dámská červená látková taška s potiskem Emily the Strange dámské černé triko Emily the Strange dámské černé triko Emily the Strange dámské červené triko s potiskem Emily the Strange dámské červené triko s potiskem Emily the Strange
 

Emily je totiž holčička, která se raději než kamarády obklopuje lebkami a černými kočkami.

Nejmilejší fráze: "Ztraťte se!"

Emily se narodila v San Franciscu v nakladatelství Cosmic Debris jako komiksová  postavička. Na svět jí pomohl autor komiksu Rob Reger. Pak už si tato antihrdinka razila cestu ke slávě sama. Kolekce jejího oblečení a doplňků od spodního prádla, plavek až po zapalovače stejně tak jako kolekce morbidních hraček udělaly z Emily ikonu. Obrazy se sladce morbidní tematikou jejího světa se dokonce prodávají ve známých galeriích, a to za nemalé částky.

Emily – vůdce smečky

Mít tričko nebo tašku s podobiznou malé černovlásky zkrátka patří k módě. Oblečení nebo doplňky s “roztomilými“ dětskými motivy dokáží úžasně odlehčit usedlý vzhled. Černý elegantní kostýmek doplněn kabelkou s hlavičkami Emilyných koček je naprosto výmluvný.

Kočky jsou pro Emily vším, to je patrné například i z bačkůrek - černých kočičích tlapek. Kočičí tlapky můžete mít i jako rukavice, které jsou provlečené na šňůrce hebkou černou mikinou s kapucou. (Aby kočičí dojem byl opravdu dokonalý, na kapuce nechybí ani růžová kočičí ouška.) Rukavice na šňůrce sice příliš pohodlné nejsou, zato nám jistě připomenou doby našeho dětství, kdy tato rekvizita byla nedílnou součástí každé dětské zimní výbavičky.

Více info na: www.coreshop.cz

soupravička spodního prádla CREEPY BONES soupravička spodního prádla CREEPY BONES peněženka BOWIE peněženka BOWIE přívěšek na klíče BOWIE přívěšek na klíče BOWIE hebká mikina KITTI s kočičími tlapkami hebká mikina KITTI s kočičími tlapkami kabelka TROUBLE FOLLOWS kabelka TROUBLE FOLLOWS tričko CHERRY KITTY tričko CHERRY KITTY
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
Sára Reaguj ko 0 ok +1

Je boží!!!!!!

Anna Poalnská Reaguj ko 0 ok 0

já to enchápu vždy když kliknu na ten obrázek tak tam žádné info nemám help pls.

TEjna Reaguj ko 0 ok 0

Emily mě fascinuje

Eva Reaguj ko 0 ok +1

Emilku zbožňuji,mam od ní hodně oblečení.Děti ve škole mně to schvalují.tak pa.

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR