Nestárnoucí klasika Zara

hlavní obrázek

Španělská značka Zara vznikla již v roce 1975. Díky své elegantní, kvalitní a dostupné módě se z ní za tu dobu stala jedna z největších oděvních společností na světě.

 

Původně se Zara orientovala výhradně na dámskou konfekci, od roku 2007 však rozšířila svůj sortiment i na muže a děti.

Letošní pánská kolekce je stejně decentní a přitom zajímavá jako všechny předešlé. Decentní barvy a střihy, kvalitní materiály se přesně hodí pro muže, kteří mají rádi klasiku, neradi experimentují a také jsou neradi středem pozornosti. 

Více info na: www.zara.com

pánský tmavě modrý oblek a modrá košile Zara pánský tmavě modrý oblek a modrá košile Zara pánské polo triko Zara pánské polo triko Zara pánský modrý oblek a šedá košile Zara pánský modrý oblek a šedá košile Zara pánská bunda, bílá košile a kalhoty Zara pánská bunda, bílá košile a kalhoty Zara pánské polo triko a černé kalhoty Zara pánské polo triko a černé kalhoty Zara pánská červená bunda a černé kalhoty Zara pánská červená bunda a černé kalhoty Zara pánský modrý svetr, bílé triko a kalhoty Zara pánský modrý svetr, bílé triko a kalhoty Zara pánský černý kabát a kalhoty Zara pánský černý kabát a kalhoty Zara pánský oblek Zara pánský oblek Zara pánská bílá košile a černé kalhoty Zara pánská bílá košile a černé kalhoty Zara pánský hnědý baloňák, bílé triko a černé kalhoty Zara pánský hnědý baloňák, bílé triko a černé kalhoty Zara pánské černé sako, bílá košile a hnědé kalhoty Zara pánské černé sako, bílá košile a hnědé kalhoty Zara
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR