Ehud: Svěží elegance

hlavní obrázek

Ehud je jméno návrháře, které stojí za pozornost. Jeho kolekce podzim-zima 2011/2012 zaujala celý svět, když byla představena v Paříži na Fashion Week.

pánský červenošedž propínací svetr Ehud pánský červenošedž propínací svetr Ehud pánská bílá košile a červená úzká kravata Ehud pánská bílá košile a červená úzká kravata Ehud pánský tmavě červený krátký kabát Ehud pánský tmavě červený krátký kabát Ehud
 

Ehud se narodil v Izraeli, ale vyrůstal na Novém Zélandu. Při pohledu na jeho práci se může zdát, že do modelů pronikla právě ta přitažlivá rozporuplnost novozélandské přírody. Na první pohled vyrovnanost a klid a na druhou stranu nespoutaná divokost. Svou první kolekci pánské módy představil v roce 2001 během prvního novozélandského Fashion Week. Zkušenosti získával během spolupráce na pánských kolekcích pro různé společnosti a v roce 2009 se rozhodl zaměřit na vlastní značku.

Ehud pro sezonu podzim-zima

Současná kolekce přináší nečekaně svěží eleganci pro sebevědomé muže. Jeho modely dávají nový rozměr modernímu mužství. Velmi pečlivě vybrané modely určitě ocenily i ženy přítomné na přehlídce. Čistá linie a perfektní střih podporují celkovou barevnost kolekce. Neutrální tóny šedé, tmavě šedé, modré a černé jsou pevným základem, který osvěžuje červená, bílá nebo zlatá. Červená barva odkrývá v tomto pojetí neobvyklé rozměry, upozorňuje na sebe ve světlém, tmavém nebo svůdně krvavém odstínu.

Výjimečný pánský styl

Originalitu nalezneme i v použitých materiálech. Poklidný šedivý model podtrhuje červený kožený kabát nebo černé lesklé kalhoty. Úzký střih kalhot, košil i kravat velmi atraktivně zvýrazňují pánskou siluetu.  Krásné kabáty, pláště a saka prozrazují na první pohled klasický střídmý střih ovšem s nevšedními a důraznými detaily. Přísný elegantní styl se pod jménem Ehud mění v přitažlivou hru moderního mužství.

Více info na: www.ehud-men.com

pánské černé lesklé kalhoty a pánský tmavě modrý rolák Ehud pánské černé lesklé kalhoty a pánský tmavě modrý rolák Ehud pánské elegantní tmavě modré kalhoty s černým tílkem Ehud pánské elegantní tmavě modré kalhoty s černým tílkem Ehud pánský červený kožený kabát Ehud pánský červený kožený kabát Ehud pánský černý dlouhý lesklý kabát Ehud pánský černý dlouhý lesklý kabát Ehud pánský dlouhý kabát tmavě šedý Ehud pánský dlouhý kabát tmavě šedý Ehud pánský černý elegantní oblek s lesklými detaily Ehud pánský černý elegantní oblek s lesklými detaily Ehud pánský červený oblek s šedými detaily Ehud pánský červený oblek s šedými detaily Ehud pánský černý dlohý kabát Ehud pánský černý dlohý kabát Ehud pánský rudý svetr s červenou kravatou Ehud pánský rudý svetr s červenou kravatou Ehud pánský světle šedý kabát Ehud pánský světle šedý kabát Ehud pánský šedý oblek s tmavě modrým tričkem Ehud pánský šedý oblek s tmavě modrým tričkem Ehud pánský šedý dlouhý kabát Ehud pánský šedý dlouhý kabát Ehud pánský šedý oblek s černým lemovánímEhud pánský šedý oblek s černým lemovánímEhud pánský tmavě červený oblek Ehud pánský tmavě červený oblek Ehud pánské černé lesklé sako Ehud pánské černé lesklé sako Ehud pánská černá lesklá košile a dlouhý šedý kabát s černým límcem Ehud pánská černá lesklá košile a dlouhý šedý kabát s černým límcem Ehud
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR