Drama design

hlavní obrázek

Dnes pro vás máme tip jak si zpestřit listopadové dny dramatickými fotografiemi. V pražské galerii Robota se dnes od 19 hodin koná vernisáž, která odstartuje výstavu pod názvem Drama design.

 

Expozice bude k vidění od zítřka 13. 11. do 26. 11. 2009. Výstava představí fotografie modelů designérské dvojice Drama design, tvořené módní návrhářkou Lucií Marešovou a šperkařkou Marií Silondi. O fotografie se postarala Romana Drdová.

Marie Sinoldi je známá především svými šperky, které se vyznačují spirálovitým tvarem. Společně s návrhářkou Lucií Mareš se podílela i na projektu vtipných kabelek, které byste stěží rozeznaly od živých koček nebo psů. Návrhářka Lucie Mareš se kromě psích a kočičích kabelek věnuje i tradiční dámské módě. To vše bude k vidění v galerii Robota na Praze 2, tak neváhejte a přijďte se inspirovat!

Více o Drama design na: www.dramadesign.cz
Více o galerii Robota na: www.galerierobota.cz

Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design Drama Design
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR