Drahá kabelka? Žádný problém.

hlavní obrázek

Vlastnit model kabelky od luxusních značek á la Louis Vuitton, Christian Dior nebo Prada, tím by asi nepohrdla žádná žena. Temnější stránkou věci je cena.

Dior Dior Valentino Valentino Tory Burch Tory Burch Kate Spade Kate Spade
 

Nové modely kabelek Louis Vuitton, Christian Dior nebo Prada stojí desetitisíce. A to nemluvím o skutečnosti, že se ve většině případů jedná o pouhé módní výstřelky, které jsou in pouze pro tu jednu sezonu. Pro obyčejnou pracující ženu je tudíž naprosto nevýhodné si takovou kabelku pořizovat. A klasické kabelky? Ty jsou, co si budeme nalhávat, cenově už úplně nedostupné. Jako příklad stačí uvést notoricky známý model kabelky Kelly od značky Hermés, pojmenovaný po Grace Kelly, manželce knížete Rainiera III. Kabelka stojí v přepočtu kolem 300 000 Kč, je ale bezesporu nádherná. Klasika je zkrátka klasika.

Oslnivý šperk nebo kabelka

Přepadne-li vás nepřekonatelná touha oslnit kolegyně z práce na firemním večírku krásnou kabelkou nebo drahým šperkem, ale vaše peněženka se vám jen směje do obličeje, existuje tu jedna možnost, jak na situaci vyzrát. Tou možností je půjčovna luxusních kabelek a šperků. V zahraničí jsou tyto půjčovny již celkem běžnou záležitostí, ale i v Čechách lze využít jejich služeb.

Půjčuji, půjčuješ, půjčujeme!

Sortiment české půjčovny čítá kabelky značek Louis Vuitton, Christian Dior, Emporio Armani, Guess a Burberry. Jedná se převážně o poslední modely zmíněných značek a jsem si jista, že každá z nás by si určitě vybrala kabelku podle svého vkusu pro příležitost, kde by chtěla s kabelkou zazářit.

Půjčení v Čechách

Nespornou výhodou české půjčovny je oproti zahraničním půjčovnám kratší doba dodání – kabelka vám bude poslána po kurýrovi až domů. Doba dodání, cena, kterou za vybranou kabelku zaplatíte, a další podmínky a kroky nutné k vypůjčení se dozvíte na webových stránkách www.luxurybags.cz, což jsou oficiální stránky české půjčovny luxusních kabelek. Ceny půjčovného se pohybují od 1 000,- do 5 000,- Kč.

Půjčení ze zahraničí

Na zahraničních webových stránkách si můžete půjčit nejen kabelky, ale i šperky, což vůbec není k zahození. Večerní toaleta s pravými diamanty, co víc si můžeme přát! Výčet značek je početnější než ten, který naleznete v české půjčovně, ovšem stejně jako je větší výběr značek, větší je i suma za půjčení. Jako příklad uvedu zmíněný model Kelly od značky Hermes, za něj zaplatíte 816 dolarů za týden a 2 400 dolarů za měsíc. Samozřejmě k půjčení jsou i levnější a neméně krásné kabelky a šperky. Doba dodání do České republiky jsou dva dny, do kterých cena půjčovného není započítávána. A o jakém webu je vlastně řeč? Podívejte se na www.bagborroworsteal.com.

A pokud se vám některý z modelů zalíbí natolik, že byste se chtěla stát jeho majitelkou, není problém kliknout na odkaz “OUTLET“. Pod tímto odkazem naleznete kabelky, které si lze zakoupit, a to za relativně příznivé ceny.

Michael Kors Michael Kors Balenciaga Balenciaga Prada Prada Gucci Gucci Maxx New York Maxx New York Gucci Gucci Prada Prada Coach Madison Coach Madison Dior Dior Betsey Johnson Betsey Johnson
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
Lenka Sáblová Reaguj ko 0 ok 0

Jeee tam se mi vejde i moje oblíbené svačinové jablíčko :)

Simona M. Reaguj ko 0 ok +3

A není lepší si nějakou koupit a mít ji na pořád? Všechny luxusní značky nejsou takhle drahé.

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR