Dosažitelný luxus

hlavní obrázek

Letos máme již po čtvrté možnost najít v obchodech značky Lindex speciální kolekci s názvem Affordable Luxury, jejíž autorkou je talentovaná návrhářka Ewa Larsson

model Malika, z kolekce Affordable Luxury model Malika, z kolekce Affordable Luxury
 

Kolekce Affordable Luxury obsahuje 14 luxusních modelů, které spojují okouzlující damský styl s některými pánskými prvky. Říká se, že doplňky jsou výbornou součástí outfitu, proto šperky s citem pro moderní design v této kolekci nesmí chybět.

„Snažila jsem se vytvořit promyšlené střihy delších délek, aby materiál splýval a tvary přitom byly přímější a více propracované. Snažím se nabízet ženám stylové oblečení, které jim dobře sedí a zároveň je k dostání za rozumnou cenu. A tím je právě kolekce Affordable Luxury,“ říká návrhářka Ewa Larsson.

Hlavní inspirací letošních modelů se stala slavná herečka Marlene Dietrich, která jako jedna z prvních žen oblékla pánský kostýmek.

Dva favorité

Sama designérka Ewa Larsson se svěřila, že v kolekci má dva největší favority. Tím prvním je béžové sako, které je originální svým střihem. Druhým kouskem jsou dlouhé volné šaty v tmavě modré barvě. Ewa se u nich nechala inspirovat především orientálními nocemi.

Kolekce Affordable Luxury je nyní k dostání ve vybraných obchodech značky Lindex. Pokud ovšem není dostupná ve vašem městě, nesmutněte. Kolekci můžete také zakoupit prostřednictvím internetového obchodu. 

Více info na: www.lindex.com

model Ghania Kamal, z kolekce Affordable Luxury model Ghania Kamal, z kolekce Affordable Luxury model Nacera, z kolekce Affordable Luxury model Nacera, z kolekce Affordable Luxury model Zohra Salem, z kolekce Affordable Luxury model Zohra Salem, z kolekce Affordable Luxury model Aisha Safia, z kolekce Affordable Luxury model Aisha Safia, z kolekce Affordable Luxury model Akila Karim, z kolekce Affordable Luxury model Akila Karim, z kolekce Affordable Luxury model Meriem, z kolekce Affordable Luxury model Meriem, z kolekce Affordable Luxury model Aisha Safia, z kolekce Affordable Luxury model Aisha Safia, z kolekce Affordable Luxury model Akila Karim, z kolekce Affordable Luxury model Akila Karim, z kolekce Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury nová kolekce značky Lindex s názvem Affordable Luxury
autor: Jitka

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR