Divoké jaro Leily Shams

hlavní obrázek

Její kolekce můžete milovat nebo nesnášet. Nic mezi tím. Leila Shams je návrhářka, která vzbuzuje jak kladné, tak i záporné ohlasy. Její šaty nosí celebrity, zatímco ona se potýká s finančními problémy a kritikou.

dámská béžová bundička a černobílé minišaty Leila Shams dámská béžová bundička a černobílé minišaty Leila Shams
 

Leila Shams, Američanka s íránskými předky, pracuje jako návrhářka již 12 let. Pracovala v řadě firem se zvučnými jmény, například Express nebo bebe. Svojí vlastní značku založila v roce 2010 a navrhuje oblečení hlavně pro ženy, které chtějí prožít život jako party a rády na sebe poutají pozornost. Tady žádný minimalismus nenajdete.

Jarní kolekce s názvem Super freak se nese ve znamení souznění s přírodou. Ovšem toto spojení je pojato velmi netradičně. Základem jsou látky s velkoplošným potiskem jakožto důkaz, že digitální tisk lze využít i v módě.  Potisky jsou divoké, a tak se na šatech z této kolekce usídlil gepard, páv, sova nebo krokodýlí albín, to vše na černém podkladu. Kromě toho tu najdete další prvky a motivy inspirované přírodními národy jako jsou Masajové nebo Indiáni.

V kolekci převažují šaty – ať už mini délky nebo rozevláté maxišaty ideální pro letní večírek. Ty jsou doplněné lehkými, perfektně padnoucími bundami v motorkářském stylu, ale najdete tu i peříčkové minisukně, ultra krátké šortky z denimu nebo lehounkou kombinézu z hedvábí. Nesmí chybět ani kožené náramky, indiánské kabelky nebo korálky.

V celé kolekci je lehce cítit nádech starých dobrých hippie časů, ovšem s nádechem divokých newyorských večírků. Leila tvoří pro ženy, které mají rády přírodu a chtějí se i ve městě cítit tak trochu jako víly nebo indiánky, a přitom být pořád zatraceně sexy, divoké a ženské zároveň.

Více info na: www.leilashams.com

dámské černobílé asymetrické minišaty s potiskem Leila Shams dámské černobílé asymetrické minišaty s potiskem Leila Shams dámský bílý top a černá minisukně Leila Shams dámský bílý top a černá minisukně Leila Shams dámské černobílé pruhované minišaty Leila Shams dámské černobílé pruhované minišaty Leila Shams dámská béžová bundička, světle oranžové tílko, hnědé korále a hnědá sukně s potiskem Leila Shams dámská béžová bundička, světle oranžové tílko, hnědé korále a hnědá sukně s potiskem Leila Shams dámské černobílé pruhované maxišaty Leila Shams dámské černobílé pruhované maxišaty Leila Shams dámské černé minišaty s potiskem a kabelka s třásněmi Leila Shams dámské černé minišaty s potiskem a kabelka s třásněmi Leila Shams dámské černé minišaty s potiskem a kabelka s třásněmi Leila Shams dámské černé minišaty s potiskem a kabelka s třásněmi Leila Shams dámský hnědý top, šortky a kabelka s třásněmi Leila Shams dámský hnědý top, šortky a kabelka s třásněmi Leila Shams dámská hnědá bundička, hnědý top a peříčková sukně Leila Shams dámská hnědá bundička, hnědý top a peříčková sukně Leila Shams dámská šedivá bundička, bílé tílko, korále s třásněmi a světle fialové legíny Leila Shams dámská šedivá bundička, bílé tílko, korále s třásněmi a světle fialové legíny Leila Shams dámský asymetrický fialový top a černé šortky Leila Shams dámský asymetrický fialový top a černé šortky Leila Shams dámské černé šaty s potiskem sovy Leila Shams dámské černé šaty s potiskem sovy Leila Shams dámské černo-fialové šaty a kabelka s peříčky Leila Shams dámské černo-fialové šaty a kabelka s peříčky Leila Shams dámský černý overal bez ramínek Leila Shams dámský černý overal bez ramínek Leila Shams dámské lesklé černé minišaty s volnými rukávy Leila Shams dámské lesklé černé minišaty s volnými rukávy Leila Shams dámské černé dlouhé šaty s potiskem a béžová kabelka s třásněmi Leila Shams dámské černé dlouhé šaty s potiskem a béžová kabelka s třásněmi Leila Shams dámský asymetrický černý top s potiskem a černé úzké kalhoty Leila Shams dámský asymetrický černý top s potiskem a černé úzké kalhoty Leila Shams dámský asymetrický černý top s potiskem a černé úzké kalhoty Leila Shams dámský asymetrický černý top s potiskem a černé úzké kalhoty Leila Shams dámské černé dlouhé šaty s potiskem Leila Shams dámské černé dlouhé šaty s potiskem Leila Shams dámské černé minišaty s potiskem Leila Shams dámské černé minišaty s potiskem Leila Shams dámské černé minišaty s potiskem Leila Shams dámské černé minišaty s potiskem Leila Shams dámské asymetrické černé šaty s potiskem Leila Shams dámské asymetrické černé šaty s potiskem Leila Shams dámské asymetrické černé šaty s potiskem Leila Shams dámské asymetrické černé šaty s potiskem Leila Shams dámské dlouhé černé šaty s potiskem Leila Shams dámské dlouhé černé šaty s potiskem Leila Shams
autor: Blanche

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR