Designové ekotašky Haul

hlavní obrázek

Mít originální designovou tašku, za kterou se každý ohlédne, a třeba z vlastní pneumatiky? Tenhle bláznivý nápad se stal skutečností u australského výrobce tašek a obalů na iPady a notebooky Haul.

černá taška Haul vyrobená z pneumatiky černá taška Haul vyrobená z pneumatiky oranžový obal s potiskem Haul na iPad oranžový obal s potiskem Haul na iPad oranžový lesklý obal s potiskem Haul na MacBook oranžový lesklý obal s potiskem Haul na MacBook
 

Tvůrci, obchodníci, šílenci od roku 1998. To o sobě sami říkají designéři týmu Haul, nezávislé, stylové značky z australského Melbourne. Pokud nahlédnete do jejich dílny, brzy zjistíte, že jim musíte dát za pravdu a že vás tohle šílenství stejně jako je opravdu baví.

Už nikdy nudný obal na ipad

Obal na iPad nemusí být jen obyčejný a jednobarevný kus kůže nebo neoprénu. Může být v podstatě čímkoli, co si vymyslíte. Díky speciálnímu pogumovanému potisku je možné mu dát jakoukoli tvář včetně vlastního návrhu, který si přinesete s sebou.

Každý kus je originál

Na tom si tvůrci Haul zakládají. Fotoalba a kabelky z poznávacích značek aut nebo tašky z pneumatik, to je jen malá ukázka z dílny jejich bláznivých nápadů. Navíc u každého kousku máte záruku ruční výroby a tím pádem i vysoké kvality a odolnosti.

A kdo je Gus?

Gus je je bílý skvrnitý boxer, ambasador značky, tvůrce designu, testovací osoba, která zároveň vítá všechny příchozí u vchodu a prodavač v jednom. Samozřejmě i on má svou vlastní kolekci originálních výrobků.

Skvělé designové tašky a mnoho dalšího seženete na www.haul.com.au

Video

černá taška Haul vyrobená z pneumatiky černá taška Haul vyrobená z pneumatiky černá taška Haul vyrobená z pneumatiky černá taška Haul vyrobená z pneumatiky černá taška Haul vyrobená z pneumatiky černá taška Haul vyrobená z pneumatiky černá taška Haul vyrobená z pneumatiky černá taška Haul vyrobená z pneumatiky červená taška s potiskem Haul červená taška s potiskem Haul vnitřní uspořádání tašky Haul vnitřní uspořádání tašky Haul modrá taška Haul na MacBook modrá taška Haul na MacBook modrý obal Haul na iPad modrý obal Haul na iPad zelená taška Haul na MacBook zelená taška Haul na MacBook tyrkysový obal Haul na iPad tyrkysový obal Haul na iPad obal na cd Haul vyrobené z SPZ obal na cd Haul vyrobené z SPZ fotoalbum Haul vyrobené z SPZ fotoalbum Haul vyrobené z SPZ
autor: Maria

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR