Designová ramínka

hlavní obrázek

Že ramínko není jen obyčejný věšák na oblečení? To už napadlo nejednoho designéra a módního nadšence. A jak to dopadne, když se necháte unést svou fantazií?

designový věšák Tattakki Line designový věšák Tattakki Line designový věšák Hrafn Gunnarsson designový věšák Hrafn Gunnarsson
 

Funkčnost na prvním místě

V tom, co od ramínka očekáváme, vede jednoznačně jeho funkčnost. Možnost zavěsit si cokoli kamkoli ze všech myslitelných stran je jedna z absolutně nedocenitelných vlastností, které moderní pop-artové kousky přináší.

Potrpíte si na vkusné doplňky?

O tom, že je ramínko kreativním designován doplňkem, není pochyb. Sada několika nápaditých věšáčků okamžitě  ozvláštní jakýkoli prázdný prostor. Není potřeba dlouze přemýšlet, stačí se inspirovat obyčejnými věcmi v našem životě. Už jste viděli ramínko z násady od hrábí?

Hook me up!

Nedostatek ramínek bývá ve většině šatníků problém číslo jedna. Zavěste pár háčků a karabinek za sebou, limituje vás už jen vzdálenost od podlahy! Stylové ramínko se dá vytvořit opravdu ze všeho a může mít nespočet podob a funkcí.

Tisíce nápadů každou vteřinu

Nápadité kousky seženete v e-shopech a na blozích po celém světě. A je opravdu z čeho vybírat. Neuvěřitelné nové a nové kreace, jak elegantně uklidit své svršky, přibývají od návrhářů ze všech koutů světa téměř každou vteřinu!

Více info: www.designspotter.com

designová ramínka Hook me up designová ramínka Hook me up designová ramínka Hook me up designová ramínka Hook me up designový věšák Tattakki Line designový věšák Tattakki Line
autor: Maria

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR