Týden designu a módy

hlavní obrázek

První ročník Designblok Fashion Weeku, který se uskuteční v rámci letošního festivalu Designblok, je vyústěním rostoucího zájmu módních návrhářů o prezentaci na Designbloku.

Jakub Polanka Jakub Polanka Muset Muset Muset Muset
 

Po loňském úspěchu módních přehlídek v rámci Superstudia Designbloku přichází samostatný projekt, jehož hlavním partnerem je firma Sony.

Prvního ročníku Designblok Fashion Weeku se zúčastní celkem 37 módních návrhářů s prezentacemi ve vlastních obchodech (12 v zóně Staré Město) i minibuticích s prezentacemi 20 módních návrhářů v Superstudiu Dox v Praze Holešovicích. Zde budou moci návštěvníci také shlédnout celkem 18 módních přehlídek.

Módní přehlídky stejně jako galerie minibutiků budou přístupné veřejnosti v rámci vstupenek na celý doprovodný program, které platí jeden týden a na které je možné přicházet do obou Superstudií opakovaně. Cena jedné vstupenky je 150 Kč (100 Kč pak pro studenty, 50 Kč pro studenty umění a designu a volný vstup mají děti do 15 let).

Většinu vystavených a prezentovaných kolekcí bude možné v rámci Designbloku také přímo na místě zakoupit.

Designblok Fashion Weeku se zúčastní celá česká módní špička (Liběna Rochová, Klára Nademlýnská, Denisa Nová, Monika Drápalová, Timour et Group, boheme, Muset Fashion Design, Hana Zárubová, Chatty, Jakub Polanka, Hana Havelková...) i řada zcela nových jmen (Zuzana Sedmidubská, Zdenka Imreczová, Tjulii, Chi-Chi a další).

Bohéme Bohéme Hana Fejková Hana Fejková Jakub Brixy Jakub Brixy Monika Drápalová Monika Drápalová Liběna Rochová Liběna Rochová Liběna Rochová Liběna Rochová Chatty Chatty Radka Sirková Radka Sirková Radka Sirková Radka Sirková Radka Sirková Radka Sirková
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR