Dámské čepice na zimu

hlavní obrázek

Chceme-li se vyvarovat v tomto mrazivém období nepříjemnému nastuzení, bez pokrývky hlavy se neobejdeme. Ale jaké jsou letošní hity v tomto módním odvětví?

Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06
 

Rádi vám představíme pár tipů, které můžete využít.

Pletené čepice

Jedním z nich jsou pletené čepice. Nejenže jsou praktické, ale navíc i báječně vypadají. Vzít si je můžete k čemukoliv. Ať již preferujete elegantní či sportovní styl, bez pěkné pletené čepice se neobejdete. Barvou této zimy je především černá, šedá či béžová. Ovšem nemusíte spoléhat pouze na ně. Pokud se vám líbí například růžová, neváhejte a pořiďte si ji.

Tvar čepice může být různý, ale jestli si libujete v těch nejžhavějších novinkách, pak zkuste čepici, která bude o několik čísel větší než je váš obvod hlavy.

Kloubouky nejsou jen pro muže

Nemusíte však spoléhat pouze na čepice, nádherné jsou například klasické klobouky. Preferujete-li strohý elegantní styl, který se skládá z jednoduše střiženého dvouřadového kabátu a úzkých džín, pak klobouky jsou to pravé pro vás.

Dalším neopomenutelným typem pokrývky hlavy jsou čepice z umělé kožešiny, které vás nádherně zahřejí.

Více info na: www.gharanistrok.co.uk

Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Gharani Štrok Podzim/Zima 06 Michael Kors Podzim/Zima 06 Michael Kors Podzim/Zima 06 Michael Kors Podzim/Zima 06 Michael Kors Podzim/Zima 06 Michael Kors Podzim/Zima 06 Michael Kors Podzim/Zima 06 Michael Kors Podzim/Zima 06 Michael Kors Podzim/Zima 06 Michael Kors Podzim/Zima 06 Michael Kors Podzim/Zima 06 Michael Kors Podzim/Zima 06 Michael Kors Podzim/Zima 06
autor: Kamila

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR