Čtyři roční období SSAW

hlavní obrázek

Malý nezávislý butik SSAW nabízí tvorbu zejména mladých návrhářů. Nehledejte tu proto žádná komerční jména. SSAW se soustředí především na originální a inovativní oblečení pro mladé lidi, kteří chtějí ukázat svou kreativitu!

dámské bleděmodré šaty Thomsen Paris dámské bleděmodré šaty Thomsen Paris
 

Tento německý e-shop vznikl v roce 2005 a zkratka SSAW znamená Spring Summer Autumn Winter. Všechny kousky, které v tomto obchodě naleznete, jsou pečlivě vybírány přímo majiteli obchodu.  Jedná se především o značky ze skandinávských zemí, doplněné o několik návrhářských jmen z ostatních částí Evropy a také Austrálie nebo Nového Zélandu.

Mají i kamenný obchod, který se nachází v centru Stuttgartu, kde si můžete prohlédnout některé z kousků, které jsou na webu k mání. Ať už budete nakupovat na webu nebo přímo v kamenné prodejně, očekávejte osobní přístup, protože SSAW vznikl z lásky k módě.

V e-shopu SSAW můžete pořídit jak dámské, tak i pánské oblečení, obuv a doplňky značek Surface to Air, Karen Walker, Nique, Henrik VibskovVelour nebo Thomsen Paris. V nabídce naleznete také parfémy a dětská trička od Comme Des Garcons

Obchod SSAW zasílá do ČR a poštovné je 10 eur.

Více info na www.ssawstore.com

dámská fialová halenka s mašlí a béžové šortky Carin Wester dámská fialová halenka s mašlí a béžové šortky Carin Wester dámské světle béžové šaty Henrik Vibskov dámské světle béžové šaty Henrik Vibskov dámské bleděmodré minišaty Karen Walker dámské bleděmodré minišaty Karen Walker dámské šedo-modré šaty Karen Walker dámské šedo-modré šaty Karen Walker dámská žlutá halenka a černé kalhoty Henrik Vibskov dámská žlutá halenka a černé kalhoty Henrik Vibskov dámské hnědo-fialové šaty Thomsen Paris dámské hnědo-fialové šaty Thomsen Paris dámské bleděmodré šortky Thomsen Paris dámské bleděmodré šortky Thomsen Paris dámský černý overal se vzorem Surface to Air dámský černý overal se vzorem Surface to Air dámské bleděmodré šaty Velour dámské bleděmodré šaty Velour dámské šedé tričko a černé kalhoty Nique dámské šedé tričko a černé kalhoty Nique dámský černý kabát a kalhoty Henrik Vibskov dámský černý kabát a kalhoty Henrik Vibskov dámská hnědá kožená kabelka Carin Wester dámská hnědá kožená kabelka Carin Wester dámské černé botky Silent by Damir Doma dámské černé botky Silent by Damir Doma dámská černá kabelka Silent by Damir Doma dámská černá kabelka Silent by Damir Doma dámské černé šněrovací boty na platformě Opening Ceremony dámské černé šněrovací boty na platformě Opening Ceremony dámské šedé boty na platformě Surface to Air dámské šedé boty na platformě Surface to Air
autor: Blanche

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR