Cookies with milk: Blogování je návykovost

hlavní obrázek

Názvy blogů jsou nejčastěji odvozeny od nejrůznějších indícií a představ. Ten dnešní, který vám chceme doporučit, vonní po sušenkách a teplém mléku.

v H&M showroomu v H&M showroomu
 

Blog s názvem Cookies with milk si založila mladičká Dana před víc než rokem a ikdyž občas prochází menší krizí kreativity, pořád jí přispívání hrozně baví. Ostatně sama uznává, že blogování je v jejím případě skoro až závislost.  "Asi největší nevýhodou provozování blogu je jeho návykovost. Teď bez přispívání a 'projíždění' jiných blogů nedokážu být snad ani týden. Občas si říkám, že bych měla projít nějakým 'detoxem', směje se a dodává, "Je tolik úžasných, inspirativních českých i zahraničních blogů, že je to až k nevíře."

Sama o sobě říká, že neumí psát ani kreslit, "Teda až na obrázky postaviček, stromů a zvířátek, které se kvalitou vyrovnají dílům prvňáčků" vysvětluje pobaveně, ani nic podobného, takže blogování je pro ni jediný způsob jak prezentovat to, čemu se ráda věnuje a co se jí líbí. "Navíc díky blogu jsem poznala spoustu zajímavých lidí, kteří mají stejné zájmy, což je na blogování snad úplně to nejlepší."

Z módy jí v současné době nejvíc baví hedvábné košile, volné svetry, klobouky, kožené šortky, boty na platformě a šaty všeho druhu. "Snad nikdy se nestane, že bych měla dost prstýnků, řetízků, šortek a svetrů. Přijde mi, že trpím akutním nedostatkem těchto kousků, a to nehledě na to, kolik jich už ve skutečnosti mám."

Z obchodů má nejraději H&Mko, kde se podle jejích slov dá sehnat úplně vše, od  tílek na cvičení až po šaty na ples. Ráda chodí i do secondhandů, které ji nepřestávají příjemně překvapovat, jejím zamilovaným místem je však obchod anglické značky Topshop. "Zbožňuji totiž anglický streetstyle a Topshop je jeho dokonalým odrazem."

Líbi-lí se vám Dany styl a její kreativita stejně jako nám, pak neváhejte zavítat na její stránky coookies-with-milk.blogspot.com

kožené šaty H&M = láska na první pohled kožené šaty H&M = láska na první pohled leopardí kabát H&M, úzké jeany Topshop, boty Primark leopardí kabát H&M, úzké jeany Topshop, boty Primark šaty Lanvin for H&M, boty H&M, náhrdelník New Yorker šaty Lanvin for H&M, boty H&M, náhrdelník New Yorker v Londýně v Londýně při průzkumu skříně mých prarodičů jsem našla tuhle skvělou košili a samozřejmě si ji okamžitě ukořisťila při průzkumu skříně mých prarodičů jsem našla tuhle skvělou košili a samozřejmě si ji okamžitě ukořisťila jeden z důvodů, proč se těším na jaro, jsou právě tyhle neskutečně pohodlný boty H&M jeden z důvodů, proč se těším na jaro, jsou právě tyhle neskutečně pohodlný boty H&M šaty H&M, boty Topshop šaty H&M, boty Topshop klobouk H&M, řetízek Six klobouk H&M, řetízek Six
autor: Kami

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR