Wings + Horns: Ležerní pánská elegance

hlavní obrázek

Křídla svobodného orla a rohy nezkrotného bizona. Tak by se dal vyložit název kanadsko-japonské pánské značky Wings + Horns (v překladu Křídla + rohy).

pánská modro-šedá vesta, bílá košile a šedé šortky Wings + Horns pánská modro-šedá vesta, bílá košile a šedé šortky Wings + Horns pánské šedé triko a zelené kalhoty Wings + Horns pánské šedé triko a zelené kalhoty Wings + Horns
 

Na úvodní stránce webu značky však nenajdeme ani jedno z těchto zvířat, nýbrž překvapivě barevnou noční můru. 

Ať už má název značky Wings + Horns symbolizovat cokoliv, důležité je, že jde o pěkné, pohodlné a kvalitní oblečení pro muže, pocházející z dílny návrháře Graiga Atkinsona. Jak on sám na stránkách uvádí, šlo mu při zakládání značky především o propojení kanadských kořenů s japonskou kultůrou, odkud část jeho rodiny také pochází. 

Výsledkem této nové značky jsou zatím dvě kolekce, vyznačující se uvolněným, přesto však elegatním stylem. Stejně jako americké návrhářské duo Shipley & Halmos i Graig rád kombinuje klasické prvky mužské módy se sportovnějšími. Máte-li proto chuť, můžete i vy zkusit oživit svůj tradiční ležérní model triko - šortky nebo triko - kalhoty elegantní vestičkou přes den či sakem pro chladnější večery. 

Více info na: www.wingsandhorns.com

pánské tmavě šedé sako, bílá košile a světlé šedé šortky Wings + Horns pánské tmavě šedé sako, bílá košile a světlé šedé šortky Wings + Horns pánské světle šedé sako, modrá košile a kostkované šortky Wings + Horns pánské světle šedé sako, modrá košile a kostkované šortky Wings + Horns pánská světle šedá vesta, bílá košile a hnědé kalhoty Wings + Horns pánská světle šedá vesta, bílá košile a hnědé kalhoty Wings + Horns pánská světle červená mikina, šedé triko a hnědé kalhoty Wings + Horns pánská světle červená mikina, šedé triko a hnědé kalhoty Wings + Horns pánská šedá šála, triko a kalhoty Wings + Horns pánská šedá šála, triko a kalhoty Wings + Horns pánská bílá vesta, šedá košile a černé kalhoty Wings + Horns pánská bílá vesta, šedá košile a černé kalhoty Wings + Horns pánská kostkovaná košile a šedé šortky Wings + Horns pánská kostkovaná košile a šedé šortky Wings + Horns pánský hnědý kabát Wings + Horns pánský hnědý kabát Wings + Horns
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se