Berlín bez hranic

hlavní obrázek

V ulicích Berlína si s oblečením můžete pohrávat beze strachu, že překročíte společensky únosnou hranici a budete bílou vránou v šedém davu.

 

Pohnutá historie Berlína měla určitý vliv i na módu v něm. Rozkvět, který zde panoval na začátku 20. století, utlumili nejprve nacisté a pak přišla rozpolcená éra studené války. Teprve od pádu berlínské zdi se vrací na výsluní módních měst a získává zpět své zvučné jméno.

S pádem zdi však zaznamenal Berlín kromě návratu do vysokých módních kruhů ještě jedno specifikum - příliv mladých a talentovaných tvůrců, inspirovaných hudbou, uměním a klubovou scénou. Díky tomu se v jeho ulicích začaly střetávat nejrůznější styly a jejich smícháním vzniká unikátní kolorit sršící energií, nápady a odvahou.

Proto vám rádi představujeme mladé Berlíňany, zachycené na fotografiích blogu Stil in Berlin. Po podzimně laděných outfitech mužské části populace přicházejí na řadu ženy. I jejich styl je především hravý a vůbec nevadí, že není zrcadlem nejaktuálnějších předepsaných módních trendů. Naopak. Osobitost a volnost, která z dívek vyzařuje, je přesně to, co se od nich můžeme učit.

Více info na: stilinberlin.blogspot.com

blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin blog Still in Berlin
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR