City Look pro všechny

hlavní obrázek

Dnes ve čtvrtek 4. 12. 2008 proběhne v přízemí Rajské budovy Vysoké školy ekonomické v Praze přehlídka oděvů na téma City Look – městského oblečení volnějšího stylu.

Eva Brzáková Eva Brzáková Eva Brzáková Eva Brzáková Eva Brzáková Eva Brzáková
 

Představí se zde čtyři návrhářky: Lucie Marková, Eva Brzáková, Dana Maliňáková a Maria Pobočková.  Inspirace kolekcí jsou minimalismus, současná tvář města, kladen je důraz na funkci oděvu. Choreografii projektu organizuje Adam Halaš, který mj. spolupracuje s Janem Budařem.

Cílem této přehlídky je přiblížit (nejen) studentům současnou autorskou módní tvorbu a módní tendence pro sezóny podzim-zima 2008/9 a jaro-léto 2009, dále rozvinout spolupráci mezi oděvními návrháři a studenty a v neposlední řadě představit tento nový typ akcí na VŠE. Projekt je jednou z aktivit studentů programu Arts Management na Fakultě podnikohospodářské VŠE. Záštitu převzal děkan FPH, prof. ing. Jaroslav Veber, CSc.

Přehlídka začíná ve 20:00, očekávaná délka je 45 minut. Od 20:50 následuje číše vína, na kterou zve děkan FPH. Vyplatí se dorazit včas, protože kapacita prostoru je omezená.

Eva Brzáková Eva Brzáková Eva Brzáková Eva Brzáková Eva Brzáková Eva Brzáková Lucie Marková Lucie Marková Lucie Marková Lucie Marková Lucie Marková Lucie Marková Marie Pobočková Marie Pobočková Marie Pobočková Marie Pobočková
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR