Chystáte se ještě na hory?

hlavní obrázek

I přesto, že jaro klepe na dveře, někteří se ještě mohou vydat za zimními radovánky. Pro tyto chvíle je jako stvořená poslední kolekce značky O´Neill.

kolekce O´Neill kolekce O´Neill kolekce O´Neill kolekce O´Neill kolekce O´Neill kolekce O´Neill
 

Tvůrci této kolekce se nechali inspirovat streetovým oblečením, jehož prvky přenesly do oblečení na hory. Nová řada batohů, bot a doplňků všemu dodává jednotný styl.

Jednotlivé řady prošly technologickou a stylovou inovací a jsou určeny těm, kteří vyznávají  aktivní životní styl a vlastní individualitu.

Kolekci je možno zakoupit ve všech prodejnách  Walk Shop, např. v druhém patře ve Sportownu na Vaclavském náměstí 22 a nově také v obchodním centru Palladium na Náměstí republiky. Rádi Vám zde poradí a zapůjčí jakýkoliv kousek z nové kolekce na nafocení.

O’Neill
Historie firmy se píše od roku 1952, kdy se na pobřeží Kalifornie rodil nový fenomén pod jménem surfing. Jack O´Neill je jedním z průkopníků této nové sportovní disciplíny. Ve chvíli, kdy Jack O´Neill přišel na nápad použít neoprén jako materiál pro oblečení pro surfing, netušil že tím začíná psát historii firmy, která se během padesáti let stala jedním z nejvýznamnějších producentů nejen neoprénů, ale především oblečení pro volný čas, a to jak na letního i zimního. Značka O´Neill v současnosti nabízí svým fanouškům nepřeberné množství druhů a typů oblečení, doplňků a obuvi pro volný čas. Více informací naleznete zde.

V České Republice je firma O´Neill zastoupena od roku 1993 a stala se jednou z prvních značek tohoto typu, která se u nás objevila. Kolekce určené pro ČR jsou rozdělené na zimní a letní kolekci.

Více infor na: www.horak.cz nebo www.oneilleurope.com

dámská mikina O´Neill dámská mikina O´Neill dámská mikina O´Neill dámská mikina O´Neill dámská vesta O´Neill dámská vesta O´Neill dámská bunda O´Neill dámská bunda O´Neill dámská bunda O´Neill dámská bunda O´Neill dámské paleto O´Neill dámské paleto O´Neill čepice a šála O´Neill čepice a šála O´Neill pánská mikina O´Neill pánská mikina O´Neill pánský kabát O´Neill pánský kabát O´Neill
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR