Vysoké boty Atalanty Weller

hlavní obrázek

Anglická návrhářka Atalanta Weller se proslavila neuvěřitelně vysokými botami, které jsou sice nádherné, pro drtivou většinu běžných smrtelnic však naprosto nenositelné.

návrhářka Atalanta Weller návrhářka Atalanta Weller boty Atalanta Weller boty Atalanta Weller
 

V rámci posledního londýnského týdne módy proběhla i výstava bot, na níž nemohly chybět ani boty této mladé návrhářky. Věřte nebo ne, ale sama návrhářka své modely nosí. Těžko posoudit, zda v nich chodí i nakupovat nebo jich využívá jen na prezentace. Jisté je, že všechny dámy nižších výšek vyzvednou až do samotného nebe!

Boty Atalanty Weller zatím nejsou v České republice k dostání. Těžko říct, zda by se zde ale vytvořila i odpovídající poptávka. Boty jsou sice překrásné, české chodníky však stále patří k jedněm z nejméně rovných na světě.

Atalanta Weller se kromě svých vysokých bot proslavila i modelem bot, který vytvořila z použitých komponentů aut německé značky BMW.

Více info na: www.atalantaweller.com

boty Atalanta Weller boty Atalanta Weller boty Atalanta Weller boty Atalanta Weller boty Atalanta Weller boty Atalanta Weller boty Atalanta Weller (model z komponentů BMW) boty Atalanta Weller (model z komponentů BMW)
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR