Chinos v Čechách

hlavní obrázek

Babí léto se zlomilo do poněkud chladnějšího podzimu, přesto však nás sluneční paprsky ještě stále lákají k procházkám po městě i v přírodě. 

dámské béžové kalhoty Levi´s, typ Chinos dámské béžové kalhoty Levi´s, typ Chinos
 

A na procházení kdekoliv jsou ideální bavlněné kalhoty, jejichž pohodlnost určitě náležitě oceníte. Zkuste například takzvané chinos, které jsou svou ležérností pro volný čas přímo stvořené.

Najdete je v podzimní kolekci nedenimového oblečení značky Levi’s, která nabízí velký výběr střihů zejména v přírodních tónech – béžovou, hnědou, khaki. To vše z kvalitní bavlny.

Dámská kolekce obsahuje nové trendy boyfriend střihy v barvě sezóny – šedé nebo béžové a sexy slimový střih v černé. Pánská kolekce zahrnuje osvědčené široké, rovné i zúžené střihy, třeba slimfitové černé Sta Presty.


dámské béžové kalhoty Levi´s, typ Chinos dámské béžové kalhoty Levi´s, typ Chinos dámské béžové kalhoty Levi´s, typ Chinos dámské béžové kalhoty Levi´s, typ Chinos dámské černé kalhoty Levi's dámské černé kalhoty Levi's pánské béžové kalhoty Levi's, typ Chinos pánské béžové kalhoty Levi's, typ Chinos
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR