Chemická přitažlivost

hlavní obrázek

Máte-li rádi originální a neotřelou módu, pak byste si jistě neměli nechat ujít akci plánovanou na tento víkend s názvem Chemical Affair.

plakát Chemical Affair plakát Chemical Affair Kateřina Bažantová Kateřina Bažantová
 

V pražské galerii The Chemistry Gallery se bude tento víkend konat prezentace a prodejní výstava originálního autorského designu. Na výstavě budete moci po celý víkend spatřit šperky od dvou desítek mladých českých designérů, studentů uměleckých škol, ale i známých jmén alternativní designové scény.

Cílem prodejní výstavy Chemical Affair je především podpora začínajících mladých designérů a módních návrhářů. Výstava je pořádána již druhým rokem a její kurátoři by rádi propagovali myšlenku návratu prezentace designu do prostor k tomu určených, tzn. do galerií, kam dle jejich názoru patří především. Rádi by tak nabídli jak designérům, tak i návštěvníkům možnost setkat se v důstojném prostředí, jaké si autorské výrobky jistě zaslouží.

Kromě krásných šperků se v rámci akce Chemical Affair můžete těšit i na doprovodný program, který proběhne konkrétně v sobotu 11. 9. od 19.30, v jehož rámci vystoupení hudebník Václav Havelka aka selFbrush.

The Chemistry Gallery bude v době pořádání akce otevřena po oba dva dny od 10 do 22 hodin.

Více info na: www.thechemistry.cz

Karla Olšáková Karla Olšáková Klára Šípková Klára Šípková Jaroslav Kučera Jaroslav Kučera Miroslava Talavašková Miroslava Talavašková Yana Thal Yana Thal SUUS SUUS Elineska Elineska VUCHU VUCHU Tereza Kopecká Tereza Kopecká SISTERSCONSPIRACY SISTERSCONSPIRACY
autor: Clara

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR