Chemical Records je víc než label

hlavní obrázek

Milujete vinyly? Chodíte do klubů? Vždycky jste se chtěli být dvacetiletým mladíkem v Londýně uprostřed 90. let?

pánský šedý svetr Addict (£48) a šedé tenisky s modrými tkaničkami Boxfresh (£52) pánský šedý svetr Addict (£48) a šedé tenisky s modrými tkaničkami Boxfresh (£52) pánské modré kalhoty Carhartt (£71) pánské modré kalhoty Carhartt (£71) pánská pruhovaná kravata Volcom (£10.83) pánská pruhovaná kravata Volcom (£10.83)
 

Pak určitě znáte Chemical Records. Tento obří online store je mezi clubery celkem proslavená firma. Aby taky ne, vždyť je na trhu už od roku 1997. Vydává a zprostředkovává znovuzrozené a mezi fajnšmekry velice oblíbené vinylové desky, CDčka a poměrně nově také mp3ky. Zaměřuje se na všechny styly a kategorie elektronické hudby, jako je house, drum´n´bass, dubstep, trance, breakbeat a funk, ale také spoustu zajímavého hip-hopu. A nakupují u něj i známí DJové.

Víc než label

Ovšem ani zdaleka to není jen nějaký hudební label. V nabídce tohoto anglického e-shopu, založeného v Cheltenhamu a dnes sídlícího v Bristolu, najdete i veškerý doplňkový sortiment, a to jak pro DJe, tak pro jejich posluchače, kteří chodí do klubů jen za zábavou.

Na nakoupené desky vám nabídnou praktickou tašku nebo kufřík, vybrat si můžete ze široké nabídky sluchátek a nejrůznějšího elektronického zařízení a nakonec vás obléknou od hlavy až k patě, včetně veškerých doplňků.

Pestrá nabídka

Jejich módní nabídka je poměrně široká. Od ponožek až po větrovku. Ať už se rozhodnete pro značky jako Volcom, DC, Converse, Carhartt, Wesc nebo Puma které jsou i u nás v Česku notoricky známé, nebo sáhnete po něčem netradičnějším, například po britské značce Boxfresh, kalifornských Analog či brity milovaných Marshall Artist, určitě si vyberete. Je totiž z čeho. Po otevření webových stránek před vámi vykvete plejáda toho nejlepšího, co streetwearová móda nabízí.

Ladí nejen DJové

Navíc  vám e-shop ke každému vybranému kousku nabídne veškeré další oblečení v odpovídající barvě, které s daným kouskem ladí, což hlavně pánům, kteří nemají barvy a kombinování úplně přesně v oku, rozhodně ulehčí nákupy. Snadnému barevnému kombinování jsme tentokrát neodolali ani mi v naší fotogalerii. Tak hurá vybírat a objednávat!

Více info na: www.chemical-records.co.uk

pánská modrá nylonová taška na vinyly Original Penguin (£19.99) pánská modrá nylonová taška na vinyly Original Penguin (£19.99) pánská černá bunda Saviour (£39.60) a pánský červeno-černý pyramidový pásek Lolife (£19.99) pánská černá bunda Saviour (£39.60) a pánský červeno-černý pyramidový pásek Lolife (£19.99) pánská bílá taška Bench (£18) pánská bílá taška Bench (£18) pánské černé triko s potiskem Analog (£27) pánské černé triko s potiskem Analog (£27) černo-šedá sluchátka Aerial7 (£55) černo-šedá sluchátka Aerial7 (£55) pánská džínová bunda Analog (£74.99) pánská džínová bunda Analog (£74.99) pánská zeleno-modrá kostkovaná košile KR3W (£24.76) pánská zeleno-modrá kostkovaná košile KR3W (£24.76) pánská šedo-žlutá taška na vinyly Technics (£21.50) pánská šedo-žlutá taška na vinyly Technics (£21.50) zelená čtvercová sluchátka Zumreed (£49.98) zelená čtvercová sluchátka Zumreed (£49.98) pánský šedý rozepínací svetr Marshall Artist (£72) pánský šedý rozepínací svetr Marshall Artist (£72) pánské šedé kostkované kalhoty Carhartt (£70.50) pánské šedé kostkované kalhoty Carhartt (£70.50) pánské modro-červené pruhované triko Marshall Artist (£36) pánské modro-červené pruhované triko Marshall Artist (£36) pánský šedý klobouk LRG (£18) pánský šedý klobouk LRG (£18) pánská černo-modro-růžová mikina Supreme Beiing (£33.60) pánská černo-modro-růžová mikina Supreme Beiing (£33.60) pánské černé triko s potiskem Franklin & Marshal (£27.14) pánské černé triko s potiskem Franklin & Marshal (£27.14) růžovo-žluté sluneční brýle VonZipper (£59.50) a pánské vínové tenisky Hundred Clothing (£34.90) růžovo-žluté sluneční brýle VonZipper (£59.50) a pánské vínové tenisky Hundred Clothing (£34.90)
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR