Čas festivalů

hlavní obrázek

Vyslovte slovo léto a okamžitě se nám vybaví sezóna hudebních festivalů. 

dámské bílé šaty Levi's dámské bílé šaty Levi's dámské džínové šaty Levi's dámské džínové šaty Levi's
 

Je to čas bohémství, šátků, rozevlátých účesů a oblečení v módním, ale uvolněném stylu. Pro holky, které už mají v rukou lístky na Rock for People, Sázavafest nebo Colours of Ostrava, máme tipy, jak se odlišit a nezapadnout v davu – kolekci šatů Levi’s.

Například šaty s vypasovaným korzetem, zavinovací, bez rukávů, s krajkami nebo v army stylu. Kolekce zahrnuje výrazně ženské až romantické kousky, vedle tradiční džínoviny jsou využity lehounké letní tkaniny jako chambray, tencel a krep, které zpříjemní typickou festivalovou atmosféru, teplé počasí či hodiny strávené tancem. 

Šaty v barvách od modrého denimu přes bílou, šedivou až po odstíny levandulové, růžové a žluté, jsou svým způsobem univerzální. Dokonale vypadají v kombinaci s džískou, parkou nebo košilí, oživit je můžete etno koženým páskem, kloboukem či retro šátkem, prostě doladit podle vašeho vlastního stylu. Tak se připravte k tanci!

Více info na: www.levi.com

dámské džínové šaty na léto Levi's dámské džínové šaty na léto Levi's dámské džínové šaty na léto Levi's dámské džínové šaty na léto Levi's dámské džínové šaty na léto Levi's dámské džínové šaty na léto Levi's dámské džínové šaty na léto Levi's dámské džínové šaty na léto Levi's dámské letní šaty a džínová vesta Levi's dámské letní šaty a džínová vesta Levi's dámské džínové šaty na léto Levi's dámské džínové šaty na léto Levi's dámské džínové šaty na léto Levi's dámské džínové šaty na léto Levi's dámské džínové šaty na léto Levi's dámské džínové šaty na léto Levi's
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR