Buďte i vy cycle chic

hlavní obrázek

V rámci sobotní pražské cyklojízdy s názvem Zažít město jinak, jsme se rozhodli vybrat i naši dnešní street fashion s touto tématikou.

blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic
 

Dánský blog Copenhagen Cycle Chic zachycuje muže a ženy v ulicích Kodaně jak si to nejen vesele bicyklují, ale hlavně jak jim to přitom i moc sluší.

Z fotografií je patrné, že k cyklojízdě po městě nepotřebujete sportovní dresy ani jinou výbavu, ale že klidně můžete vyrazit tak jak jste zvyklí. Navíc pokud jde o ženy, tak ty se v Dánsku nebojí jezdit ani v sukních, natož v botách na podpatcích.

Pravda, ve skandinávských zemích, mají daleko více cyklostezek a řidiči jsou tam na cyklisty více zvyklí, proto ostatně ani většina z nich nenosí helmy. Zázraky se však nedějí přes noc, tudíž máte-li kolo a jízdu na něm rádi a chcete-li opravdu něco změnit, pak směle vyražte v čemkoliv se budete cítit pohodlně a bezpečně.

Příjemnou cestu ať už vyrážíte kamkoliv!

blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic blog Copenhagen Cycle Chic
autor: Karolina

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR