Brýle v boji proti rakovině

hlavní obrázek

Firma Oakley přichází se speciální edicí brýlí nazvanou LiveStrong, z jejichž prodeje půjde část nadaci pro výzkum rakoviny.

brýle LiveStrong brýle LiveStrong Lance Armstrong Lance Armstrong brýle LiveStrong brýle LiveStrong brýle LiveStrong brýle LiveStrong sluneční brýle Oakley LiveStrong sluneční brýle Oakley LiveStrong sluneční brýle Oakley LiveStrong sluneční brýle Oakley LiveStrong
 

Společnost Oakley uvádí na trh sluneční brýle navržené podle amerického cyklisty Lance Armstronga, které pomohou podpořit charitativní úsilí tohoto uctívaného sportovce. S každými  prodanými brýlemi LiveStrong bude 20 USD posláno na konto nadace na podporu boje proti rakovině.

Proč právě Oakley a Lance

„Po dobu necelých 20 let mi byla firma Oakley nablízku, a to jak během mé závodní kariéry, tak i mimo ní,” komentuje účast firmy Oakley na tomto projektu sedminásobný vítěz Tour de France a vítěz boje s rakovinou, Lance Armstrong. „Teď s podporou společnosti a těch, kdo oceňují kvalitu jejích technologií, můžeme pomoci milionům, kteří žijí s rakovinou. Jsme poctěni, že můžeme asistovat Lancemu v takovém vznešeném úsilí”, říká Colin Baden, president společnosti Oakley. "Vyhrál bitvu nad rakovinou a sedmkrát zvítězil na Tour de France, Lance je ikonou a nadějí pro všechny co s rakovinou bojují.”

Systém HDO

Mezi přednosti brýlí LiveStrong patří především nový systém HDO (High Defition Optics), zajišťující nezkreslené vidění. Tato metoda je zajištěna pomocí metody tří os, popisující hloubku, šířku a výšku, které při pohledu přes brýle zachovávají svůj původní tvar a velikost, neboť kopírují přesné zakřivení lidského oka, a tak nedochází k žádnému zkreslení.

Hydrofobní výměnná skla

Další výhodou skel jsou jejich hydrofobní skla. Při tréninku nebo samotném závodu, ať už prší nebo se sami potíte, zamezují usazování jakýchkoliv rušivých částic, které snižují viditelnost. V praxi to tedy znamená, že skla zůstávají stále čisté.

A nakonec, brýle mají výměnná skla, která sportovci dovolují adaptovat se bez problémů na různá prostředí a denní dobu.

Více info na: www.oakley.com/livestrong

autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se