Nový pařížský obchod Levi´s

hlavní obrázek

Paříž je hlavní město módy a kulturní epicentrum, proto je ideální branou k novým zážitkům se značkou Levi’s, která zde nedávno otevřela jeden ze svých největších obchodů v Evropě.

nový pařížský obchod Levi’s nový pařížský obchod Levi’s
 

Třípatrový store o 650 m2 je do detailů propracovaný v retro industriálnímu designu a dokonale doplňuje unikátní dědictví značky Levi’s. Vedle obří nabídky si zde můžete nechat upravit své oblíbené džínové kousky. Tento obchod je druhým největším v Evropě; větší je jen londýnský Levi’s Store na Regent Street.

Uvnitř pařížského obchodu najdete nejnovější řady. Pochopitelně nechybí ani dámské kolekce revolučních džínů Levi’s Curve ID, ekologických džínů Levi’s Water<Less a maximální výběr nadčasových kousků, jako jsou pětsetjedničky a džísky. Prodejna nabízí to nejlepší z kolekce obuvi a doplňků, ale i řady, které u nás zatím nejsou k dostání, Levi’s Made & Crafted a Levi’s Vintage Clothing.

Tak až pojedete do Paříže, stavte se!

Více info na: www.levi.com

nový pařížský obchod Levi’s nový pařížský obchod Levi’s nový pařížský obchod Levi’s nový pařížský obchod Levi’s nový pařížský obchod Levi’s nový pařížský obchod Levi’s nový pařížský obchod Levi’s nový pařížský obchod Levi’s
autor: Lucie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR