Becca: Se zvířecími vzory opatrně

hlavní obrázek

Blogerka Becca je na internetovém módním poli celkem již známou osobou. Osmnáctiletá slečna ze Slovenska sice působí na fotografiích poněkud plaše, její odvaha a chuť užívat si módy však mluví opačně.

Outfit s barevnou sukní Outfit s barevnou sukní Outfit s leopardího silonkami Outfit s leopardího silonkami
 

Její styl oblékání je celkem různorodý a rozhodně se strikně nedrží jen jedné linie. Pár poznávacích znamení, které ji definují, se však dá v jejích fotografiích najít. Určite mezi ně patří kůže, a to jakékoliv barvy, nejlépe však černá. Dále půjde učitě o šortky, legíny a kabelky. Becca toto tvrzení sama potvrzuje: "To všechno nesmí v mém šatníku chybět." Vyjmenované kousky oblečení pak ráda doplňuje bižuterií, především kontrastními flitry. "Flitry jsou veselé a ve správné míře se dají využít i na běžný den."

Čemu se naopak obloukem vyhýbá je kombinace stříbrných a zlatých šperků a sama dodává: "Například americká modelka Olivia Palermo je umí zkloubit geniálně, ale to se podaří málokomu."

Při otázce co si chystá na toto jaro a léto odpovídá nadšeně: "Tuto sezónu budu frčet na výrazných neonových barvách v kombinaci s neutrální černou, šedou a bílou, které patří mezi mé nejoblíbenější. Těším se také na vysoké podpatky a kožené bundy, na cropped topy a široké zvonové rifle v kombinaci s velkými klobouky."

 A protože s Beccou se moc příjemně povídá nejen o módě, ale i jejích outfitech, rozhodli jsme se nechat jí samotnou představit jednotlivé modely.

Outfit s barevnou sukní: "Chtěla jsem vyzkoušet dlouhou sukni, ale protože jsem dost nízká, na poprvé jsem zvolila trochu kratší. Inspirovala jsem se holkami, které se takovými pravidly neomezují a já jejich budu určitě následovat."

Outfit s leopardího silonkami: "Zvířecí vzory jsou nesmrtelné, ale někdy mohou působit levně a vulgárně, a proto s nimi musí člověk zacházet opatrně. Dále mám na sobě moje nejoblíbenější Aerosmith tričko, které v teplejších dnech ráda nosím i jako šaty."

Outfit s červenými kalhoty: "Červené kalhoty jsem hledala dost dlouho. Nakonec se mi to podařilo a naštěstí mi nevadí, že ani nejsou v velikosti." 

Outfit s meruňkovými kalhoty: "Ještě předtím, než jsem si pořídila červené, tak mi padly do oka meruňkové. Ty mi naopak sednou jako ulité. A jak velký fanoušek Spice Girls, mi ve skříni nesmí chybět fan triko!"

Outfit s krajkovým topem: "Krajka je v módě již několik sezón a nebude tomu jinak ani teď. Navíc už dávno neplatí pravidlo, že krajka se hodí jen na večer. V správné míře je výborným oživením běžného outfitu a ani viditelná podprsenka nemusí působit vulgárně. Černé silonky jsou nezbytností, nosím je téměř pořád!"

Outfit s čelenkou: "Mojí nejoblíbenější kapelou je Aerosmith, takže tílko s jejich podobiznou patří mezi nejoblíbenější. Sluneční brýle nosím skoro pořád, bez nich jsem ztracená, neboť mám velmi citlivé oči. Doma jich mám snad milión, když si však některé oblíbím, nosím je pořád dokola."

Outfit s tepláky: "Tepláky jsou pohodlné a v zahraničí už dávno nefigurují jako čistě domácí záležitost. Je čas tento mýtus zahrabat pod zem i u nás. Je však důležité vědět jak tepláky správně zkombinovat."

Outfit s petrolejovou sukní: "Miluji barvy a tato petrolejová vintage sukně mi udělala vždy výbornou službu!"

Více se o Becce a jejím módním světě dozvíte na jejím blogu styleofbecca.blogspot.com

Outfit s červenými kalhoty Outfit s červenými kalhoty Outfit s meruňkovými kalhoty Outfit s meruňkovými kalhoty Outfit s krajkovým topem Outfit s krajkovým topem Outfit s čelenkou Outfit s čelenkou Outfit s tepláky Outfit s tepláky Outfit s petrolejovou sukní Outfit s petrolejovou sukní
autor: Nela

Komentáře

Reaguj
Tereza Špačková Reaguj ko 0 ok 0

ty silonky jsou parádni : ) http://ccowhouse.blogspot.com/

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR