Vyhrajte originální tričko BEAUX!

hlavní obrázek

Před dvěma týdny jsme vám představili jarní kolekci nápadité značky BEAUX {bó}, která se zabývá tvorbou trik s potisky českých výtvarných umělců.

dámské bílé tričko s potiskem Na lovu II z kolekce Jana Grumla dámské bílé tričko s potiskem Na lovu II z kolekce Jana Grumla dámské červené tričko s potiskem Decadentka I z kolekce Terezy Hejnové dámské červené tričko s potiskem Decadentka I z kolekce Terezy Hejnové pánské bílé tričko s potiskem Říše divů z kolekce Jana Grumla pánské bílé tričko s potiskem Říše divů z kolekce Jana Grumla
 

Dnes vám nabízíme možnost vyhrát jedno dámské černé triko s potiskem od výtvarníka Honzy Grumla nazvané Na lovu.

Značka BEAUX {bó} vstoupila na český trh v srpnu 2011 s cílem nabourat vžité představy o „triku s potiskem“. Přenesením výtvarných děl z pláten, grafik a zdí na oblečení kvalitních střihů a materiálů vznikají za aktivní účasti umělců ucelené autorské kolekce v limitovaných edicích.

V jarní kolekci je z čeho vybírat. V kolekci 5 p.m. absolventky pražské UMPRUM Terezy Hejnové najdete minimalistické nebarevné motivy. Její „decadentky“ se objevují v negativu, zasažené sluncem, autorka jim tak ponechává jejich temnost a individuální tajemství; pracuje s dvojrozměrností povrchu trička a dostává do něj hloubku - prostor reálného města.

Naproti tomu výtvarník Honza Gruml je prvním, kdo měl u BEAUX {bó} možnost vyzkoušet digitální tisk, a to v motivu vyobrazujícím známý pohádkový příběh Alenky, dívky na pomezí světa fantazie a ne tolik záživné reality. Jedna z autorek labelu Jana Kubátová dodává: “Dáváme přednost sítotisku, ale ten je omezen množstvím barev a v případě motivu Říše divů bylo důležité zachovat pohádkovou mnohobarevnost”. Klasický sítotisk se v Honzově kolekci Jen počkej zajíčku objevuje na bílém a černém triku pojmenovaném Na lovu.

Trika můžete zakoupit v online obchodě www.beaux.cz. Potřebujete-li trika nejdříve vyzkoušet, najdete je například v obchodě Julius Fashion Shop.

Pokud se vám koncept a oblečení této mladé české značky líbí, můžete zkusit své štěstí a vyhrát jedno dámské černé triko s potiskem umělce Honzy Grumla. Stačí, když nám do středy 9. května správně odpovíte na naši soutěžní otázku.

Správnou odpověď naleznete přímo na stránkách www.beaux.cz.

Soutěžní otázka

Kolik vytvořil label BEAUX {bó} za svou existenci produktů?
kolekce triček Jana Grumla s názvem Jen počkej zajíčku kolekce triček Jana Grumla s názvem Jen počkej zajíčku dámská trička Terezy Hejnové z kolekce 5PM dámská trička Terezy Hejnové z kolekce 5PM
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR