BEAUX {bó}: Ze zdi na triko

hlavní obrázek

Máte-li rádi módu a výtvarné umění, pak od zítřejšího dne už nebudete muset tyto dvě lásky oddělovat. Nová česká značka BEAUX {bó} přichází s kreativním řešením. 

obraz Jakuba Janovského obraz Jakuba Janovského dámské bílé triko s potiskem z kolekce Kolo kolo mlýnský dámské bílé triko s potiskem z kolekce Kolo kolo mlýnský dámské bílé triko s potiskem z kolekce Kolo kolo mlýnský dámské bílé triko s potiskem z kolekce Kolo kolo mlýnský
 

Trička s originálními potisky od výtvarných umělců v limitovaných sériích budou poprvé k dostání na zítřejší vernisáži, tedy ve čtvrtek 18. srpna, v pražské café galerii Decada.

Na vernisáži Lídy Smejkalové a Jakuba Janovského se představí nejen obrazy obou umělců, ale i první dvě kolekce dámského a pánského oblečení českého módního labelu BEAUX {bó}, které vznikly právě ve spolupráci s těmito autory. Na vernisáži tak bude možné zakoupit produkty dvou kolekcí nazvaných Kolo kolo mlýnský a Stavění vzdušných zámků, a to s 10% slevou!

Značka BEAUX {bó} přichází na český trh s nezávislou módní tvorbou s cílem nabourat vžité představy o „triku s potiskem“. Přenesením výtvarných děl z pláten, grafik a zdí na oblečení kvalitních střihů a materiálů vznikají za aktivní účasti umělců ucelené autorské kolekce, každý měsíc nová.

Kolekce Lídy a Jakuba se vzájemně obsahově doplňují, to samé slibuje také společná výstava. Lída ve svých dílech upřednostňuje barevně líbivou estetiku, idealismus a fantasii před nelítostnou realitou, emoce zde ilustrují ženské postavy, vzory a detaily oděvu.  Jakubovy impulzivní kresby naproti tomu odrážejí skutečnosti které proběhly, vlastní vzpomínky a zkušenosti jsou transformované do pochmurné skutečnosti, se kterými ale není nemožné se ztotožnit.

Představení nové české značky BEAUX {bó}

čtvrtek 18. srpna od 19 hodin

Café galerie Decada
Vacínova 10
180 00 Praha 8

Více info na: www.beaux.cz

dámské bílé triko s potiskem z kolekce Stavění vzdušných zámků dámské bílé triko s potiskem z kolekce Stavění vzdušných zámků dámské bílé triko s potiskem z kolekce Stavění vzdušných zámků dámské bílé triko s potiskem z kolekce Stavění vzdušných zámků logo BEAUX {bó} logo BEAUX {bó} dámské černé triko s potiskem z kolekce Kolo kolo mlýnský dámské černé triko s potiskem z kolekce Kolo kolo mlýnský logo BEAUX {bó} logo BEAUX {bó} dámské černé triko s potiskem z kolekce Stavění vzdušných zámků dámské černé triko s potiskem z kolekce Stavění vzdušných zámků dámská bílá taška s potiskem z kolekce Stavění vzdušných zámků dámská bílá taška s potiskem z kolekce Stavění vzdušných zámků pánské šedé triko s potiskem z kolekce Kolo kolo mlýnský pánské šedé triko s potiskem z kolekce Kolo kolo mlýnský pánské šedé triko s potiskem z kolekce Kolo kolo mlýnský pánské šedé triko s potiskem z kolekce Kolo kolo mlýnský pánské šedé triko s potiskem z kolekce Kolo kolo mlýnský pánské šedé triko s potiskem z kolekce Kolo kolo mlýnský dámské hnědé šaty s potiskem z kolekce Stavění vzdušných zámků dámské hnědé šaty s potiskem z kolekce Stavění vzdušných zámků dámské hnědé šaty s potiskem z kolekce Stavění vzdušných zámků dámské hnědé šaty s potiskem z kolekce Stavění vzdušných zámků Lída Smejkalová Lída Smejkalová Jakub Janovský Jakub Janovský
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR