Baťohy navržené snowboardistou

hlavní obrázek

Samsonite je známý především jako největší světový výrobce zavazadel. Nyní se též aktivně zapojuje do outdoorových aktivit a sportů.

Jeremy Jones Jeremy Jones Jeremy Jones Jeremy Jones Jeremy Jones Jeremy Jones Jeremy Jones Jeremy Jones Jeremy Jones Jeremy Jones Jeremy Jones Jeremy Jones
 

Uznávaný snowboardový expert

Jeremy Jones pochází z Kalifornie a je nejlepším světovým freestyle snowboardistou. Nasbírané zkušenosti ze sjezdů těch nejnebezpečnějších hor natočil na velice divoké video. Cestuje po celém světě, byl v horách na Kavkazu, v Andách, ale nejradši má Aljašské hory. Na svých cestách natáčí dokumenty a filmy o sportu. Ve světě outdooru je jedním z nejuznávanějších snowboardových freestylistů, a proto jej i Samsonite oslovil o spolupráci.

Jeremy zná všechna úskalí zimních sportů a ví, jaká dobrodružství, ale i nebezpečí mohou na člověka čekat při pobytu v horách. Své mnohaleté zkušenosti tak vložil do vývoje speciálních vaků na lyže a snowboardy, batohů na boty a mnoha dalších zavazadel. Spojily se tak dvě nejsilnější části, Jeremyho zkušenosti a znalosti a technická dokonalost, kterou disponuje Samsonite.

V oblasti zimních sportů a zvláště snowboardingu se Jeremy podílí na jeho rozvoji, je hlavní osobou, která přináší stále nové myšlenky a věci. Sám se aktivně hlásí k neziskové iniciativě „Protect Our Winter“, nebo-li POW, která razí myšlenku snadného životního stylu, jež patří i k jeho způsobu života na snowboardu.

Jeremy Jones říká:

„Je šokující, když se podíváte na mé fotky pořízené v uplynulých dvou desetiletích na zasněžených pláních po celém světě a vidíte zřetelný úbytek ledovcových ploch. Lidé věnující se snowboardingu a lyžování mají moc působit na změny a zajistit znovu rovnováhu. Je čas získat informace a společným úsilím odvrátit tento nežádoucí trend.“

Řada baťohů X + Winter

Jde o sérii batohů a zavazadel pro akční dobrodruhy, kteří dávají přednost spolehlivým zavazadlům, do kterých se vejde vše, co potřebují na svých cestách. Např. přizpůsobivý baťoh s popruhy na lyže, do kterého sbalíte vše, co budete potřebovat na víkend na horách.

Řada Median Winter

Pevná a stylová zavazadla, ideální pro outdoorové nadšence, kteří chtějí každý den objevit něco nového. Jde o stylové vybavení na hory, do které se vám vejdou jak lyže nebo snowboard, tak i vše ostatní.

Backcountry pack (3300,- Kč) Backcountry pack (3300,- Kč) Duffle backpack (2 900,- Kč) Duffle backpack (2 900,- Kč) Backpack (2 400,- Kč) Backpack (2 400,- Kč) Detail Upright (4 500,- Kč) Detail Upright (4 500,- Kč) Wheeled duffle (4 500,- Kč) Wheeled duffle (4 500,- Kč) Wheeled boot backpack (3 100,- Kč) Wheeled boot backpack (3 100,- Kč) Single padded bag (3 200,- Kč) Single padded bag (3 200,- Kč) Travel wallet (400,- Kč) Travel wallet (400,- Kč) Bootbag (1 200,- Kč) Bootbag (1 200,- Kč) Waist belt (650,- Kč) Waist belt (650,- Kč) černý baťoh Samsonite, typ Backpack (2 400,- Kč) černý baťoh Samsonite, typ Backpack (2 400,- Kč) Messenger bag (1 200,- Kč) Messenger bag (1 200,- Kč) černý baťoh Samsonite, typ Wheeled duffle (4 500,- Kč) černý baťoh Samsonite, typ Wheeled duffle (4 500,- Kč) Laptop backpack (1 900,- Kč) Laptop backpack (1 900,- Kč) černý baťoh Samsonite, typ Wheeled boot (3 100,- Kč) černý baťoh Samsonite, typ Wheeled boot (3 100,- Kč) zeleno-černý zavazadlo Samsonite, typ Detail Upright (4 500,- Kč) zeleno-černý zavazadlo Samsonite, typ Detail Upright (4 500,- Kč) bílo-zelený baťoh Samsonite, typ Bootbag (1 200,- Kč) bílo-zelený baťoh Samsonite, typ Bootbag (1 200,- Kč) zelený baťoh Samsonite, typ Backcountry pack (3300,- Kč) zelený baťoh Samsonite, typ Backcountry pack (3300,- Kč) modrý baťoh Samsonite, typ Laptop backpack (1 900,- Kč) modrý baťoh Samsonite, typ Laptop backpack (1 900,- Kč)
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR