Barevné léto s Crocs

hlavní obrázek

Jaro je tady a léto za dveřmi. Proč si do nich nevyšlápnout v nových botách! Právě teď je ten pravý čas, neboť na pultech obchodů jsou k mání ve zcela nových barvách a modelech.

dětské Crocs dětské Crocs pánské Crocs pánské Crocs růžové boty Crocs růžové boty Crocs žlutozlaté boty Crocs žlutozlaté boty Crocs žabky Baja žabky Baja modré baleríny modré baleríny červené pantofle na podpatku červené pantofle na podpatku
 

Pánům se nabízí žhavá novinka – outdoorové Offroad, které už svým názvem prozrazují, co od nich čekat: obojživelnou botu se silnou protiskluzovou podrážkou, dokonale přilnavou k noze, ideální do terénu. Na výběr je v několika extravagantních i umírněných barevných kombinacích.

Dalším modelem, s nímž bude i parné léto příjemné, jsou žabky Baja, které jsou výjimečně pohodlné díky tvaru dokonale přizpůsobenému klenbě chodidla, vyvýšenému podpatku a jemnému materiálu z mikrovlákna v místě přepážky mezi prsty.

Mohli bychom vás zasypat hromadou dalších superlativů. Ale proč, když stačí říct Crocs. Takže jen pro váhavce - deset důvodů, proč právě boty Crocs jsou tou správnou volbou:

1. Jsou měkké a pohodlné.
2. Neváží ani 200 gramů.
3. Nekloužou.
4. Mají ortopedické tvarování, takže nohy nebolí ani při dlouhém stání či chůzi.
5. Moderní italský design.
6. Ventilační otvory zaručí nohám pohodlí.
7. Voda a písek se dostanou ven, zatímco boty zůstávají pevně na noze.
8. Jsou vyrobena z antibakteriálního materiálu.
9. Podrážka nedělá na podlaze šmouhy.
10. A konečně - jednoduchá údržba.

A ještě jedna dobrá zpráva. Lidé ze společnosti Crocs si vidí dál než na špičku svých dokonalých bot. Začátkem roku představili unikátní charitativní projekt Soles UnitedSM. V jeho rámci by měly více než 2 miliony recyklovaných Crocsek skončit na nohou potřebných po celém světě.

Více info na: www.crocsy.cz

stříbrné baleríny stříbrné baleríny modré baleríny modré baleríny vínové sandále vínové sandále bílé sandále bílé sandále dětské Crocs dětské Crocs dětské Crocks dětské Crocks
autor: redakce

Komentáře

Reaguj
Petra Petrakova Reaguj ko 0 ok 0

Moc se mi líbí tyto stránky o Crocsech - http://www.nej-crocs.cz/

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR