Barevný svět podle Pa:nuu

hlavní obrázek

Jste rádi středem pozornosti, vybočujete z davu nebo prostě už máte dost šedohnědé kombinace vašeho oblečení? Neváhejte se ponořit pro inspiraci do pestrobarevného světa Pa:nuu!

čtverečky čtverečky dámská a pánská mikina Pa:nnu dámská a pánská mikina Pa:nnu barevná rozcapenost barevná rozcapenost pánská barevná mikina Pa:nnu pánská barevná mikina Pa:nnu panuu udává směr panuu udává směr
 

Tato mladá značka, která vznikla v roce 2005 v Dánsku, se specializuje na oblečení pro volný čas, do ulic, prostě na oblečení, které se dobře nosí. Během své krátké existence se etablovala ve více než patnácti zemích, populární je především ve Skandinávii, a není se čemu divit. Pestré barvy pro Pa:nuu tak charakteristické jsou v kontrastu z věčným sněhem a severskými lesy.

Oblečení od Pa:nuu je vše, jenom ne nuda, jednobarevné kusy nebo dokonce tak fádní barvy, jako je modrá nebo khaki, byste hledali marně. Barvám dominuje zářivě žlutá, zelená nebo oranžová. Kontrastní tak, že přímo řežou do očí. Kombinace těchto neonových barev vás uvrhne zpět do „osmdesátek“, přímo do doby, kdy jste navazovali na své botasky nebo prestige tkaničky stejných barev.

Většina vzorů vypadá, jakoby se na vás nalepily veškeré reflexní štítky v dosahu sta kilometrů. Čtverce, poskládané do různorodých geometrických tvarů nebo jen tak chaoticky rozvrstvené, občas doplňuje abstraktní kresba. Mezi vzory najdeme i srdíčka, rybičky a další jednoduché a úderné symboly. Oblečení od Pa:nuu je prostě k nepřehlédnutí.

Kromě oblečení, které se nedělí striktně na pánské a dámské, jsou v nabídce této dánské značky i hodinky, které můžete za 75 eur zakoupit na stránkách jejího e-shopu. Oblečení Pa:nuu nabízí také Topshop.

Více info na: www.panuu.com

party! party! v pohodě v pohodě mikina mikina space invaders space invaders
autor: Petr

Komentáře

Reaguj
Michal Reaguj ko 0 ok +1

Barvami rozhodně člověk chybu neudělá.Styl hip-hopu a street mody může být jistou inspirací.A je důkazem,že uniformita je trochu na ústupu,proto by se lidé barev bát nemuseli.Geometzrické tvary jsou coll.a rozhodně podzimní dny rozzáří.

Ruzenka Reaguj ko 0 ok +2

tyjo, tohle je fakt super, treba se doziju dne, kdy i tady v cechach neco takovyho budem mit...ale obavam se, ze je tam malo sedy..:)

 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR