Barevné punčochy Happy Socks

hlavní obrázek

Potřebujete nový barevný příval energie? Už se vám pod kůži dostala jarní nálada a chcete ji barevně oslavit?

dámské barevné punčochy Happy Socks dámské barevné punčochy Happy Socks
 

Obojí jde snadno s barevnými punčochami švédské značky Happy Socks. Nabízí nepřeberné množství různých vzorů a barev, které potěší každé oko. Ať už proužky, geometrické vzory, puntíky, všechny v aktuálních barvách a v té nejvyšší možné kvalitě materiálu. Nejen u ponožek, ale i u punčoch této značky platí, že špičky jsou ručně šité, aby dobře seděly.

Happy Socks je švédská značka, která se specializuje na výrobu kvalitních, designových ponožek a punčoch, vždy v trendy vzorech a barvách, ale i v klasickém jednobarevném provedení.

Punčochy z aktuální kolekce jsou v prodeji v obchodě s originálními módními doplňky Jam Store v Rybné ulici 2 na Praze 1.  

dámské barevné pruhované punčochy Happy Socks dámské barevné pruhované punčochy Happy Socks dámské barevné punčochy Happy Socks 2 dámské barevné punčochy Happy Socks 2 dámské fialové punčochy Happy Socks dámské fialové punčochy Happy Socks dámské tyrkysové punčochy Happy Socks dámské tyrkysové punčochy Happy Socks
autor: Stela

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR

Je nám líto, ale komentáře mohou přidávat pouze zaregistrovaní a přihlášení čtenáři.

Máte-li účet na stránkách Facebook a rádi byste se přihlásili přes něj, pak klikněte na tlačítko níže a povolte aplikaci SALON.

Přihlaš se

Jste-li už na SALONu zaregistrovaní, pak se můžete přihlásit zde:

Nejste-li na SALONu ještě zaregistrovaní a měli byste zájem, pak klikněte na tlačítko níže. K registraci je zapotřebí pouze vaše křestní jméno či přezdívka, email a heslo.

Registruj se