B:Different B:Scott

hlavní obrázek

Tak by se dal pojmenovat slogan americké značky talentovaného návrháře Brandona Scotta s názvem B:Scott.

pánské bleděmodré triko B:Scott Design pánské bleděmodré triko B:Scott Design pánský šedý svetr na zapínání a černé kalhoty B:Scott Design pánský šedý svetr na zapínání a černé kalhoty B:Scott Design pánský šedý svetr na zapínání B:Scott Design pánský šedý svetr na zapínání B:Scott Design
 

Neotřelé nápady propracované do nejmenších detailů jsou přesně tím, co tuto značku odlišuje od ostatních. Na první pohled se může zdát, že jde jen o obyčejné mikiny, svetry či bundy, ale zadíváte-li se pozorně na jednotlivé detaily, dojde vám, že o zas tak obyčejné oblečení nejde.

Americký návrhář Brandon Scott vyrůstal a zároveň i vystudoval designérství v San Franciscu. Zde také pracoval pro pánskou oděvní značku Nice Collective, u níž načerpal spousty zkušeností. Svoji vlastní značku si založil teprve nedávno, a to minulý rok. Od té doby se jeho oblečení velmi proslavilo a Brandon tak zažil doslova raketový vzestup.

Podle vlastních slov Brandona se v značce B:Scott snaží skloubit japonský a německý styl, které má sám osobně nejraději. Jeho dědeček se ve 30. letech minulého století vyučil jako designér v proslulé německé škole Bauhaus a později ve své profesi i úspěšně pokračoval, což dobře vysvětluje, po kom Brandon zdědil ten skvělý cit pro detail a preciznost.

Více info na: www.bscottdesign.com

Kdo má rád především volnější oblečení, které dovoluje neomezený pohyb, ten si tuto značku dobrých mravů alias Best Behavior stoprocentně zamiluje.
pánský bílý svetr na zapínání a šedé kalhoty B:Scott Design pánský bílý svetr na zapínání a šedé kalhoty B:Scott Design pánská světle šedá mikina s kapucí B:Scott Design pánská světle šedá mikina s kapucí B:Scott Design pánská šedá bunda s kapucí B:Scott Design pánská šedá bunda s kapucí B:Scott Design pánská černá bunda na zip B:Scott Design pánská černá bunda na zip B:Scott Design pánská šedá mikina s kapucí B:Scott Design pánská šedá mikina s kapucí B:Scott Design pánská šedá bunda s cvočkami B:Scott Design pánská šedá bunda s cvočkami B:Scott Design pánská kostkovaná bunda B:Scott Design pánská kostkovaná bunda B:Scott Design pánská kostkovaná bunda B:Scott Design pánská kostkovaná bunda B:Scott Design pánská černá bunda B:Scott Design pánská černá bunda B:Scott Design pánská černá bunda B:Scott Design pánská černá bunda B:Scott Design
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR