Anna Dello Russo pro H&M

hlavní obrázek

Kreativní ředitelka japonské verze Vogue Anna Dello Russo patří mezi další světovou osobnost, která řekla své "ano" na spolupráci s módním řetězcem H&M. 

Anna Dello Russo pro H&M Anna Dello Russo pro H&M Anna Dello Russo pro H&M Anna Dello Russo pro H&M
 

"Bylo to velmi vzrušující zapojit Anna dello Russo v tomto projektu, něco úplně odlišného od toho, co jsme dělali předtím. Anna má fantastické oko a silnou chuť pro navrhování," říká Margareta van den Bosch, kreativní poradkyně v H&M.

Anna navrhne kolekci doplňků, kde bude promítnut její osobní styl. Už teď tušíme, že nic nudného! Můžeme se těšit na šperky, sluneční brýle, tašky i boty. Kolekce bude k dispozici od 4.října 2012 ve 140 obchodech po celém světě i online.

Anna Dello Russo o spolupráci: 

„Z této spolupráce jsem nadšená. Vůbec poprvé se u H&M angažuje Fashion Director ve speciálním projektu. Svědčí to o významné evoluci v módní branži. Cítím rozechvění a zároveň pokoru, že jsem byla vybrána, abych projekt vedla. Chtěla jsem vytvořit vybrané doplňky, které jinde nenajdete. Jako stylistka dobře vím, jak jsou doplňky nezbytné. Dodávají každému outfitu osobní dotek. Tyto kousky každého pobaví a dovedou proměnit všední den ve fantastický den plný módy,“ říká o své kolekci Anna Dello Russo.

Těšíte se na spolupráci? My ano! 

Více info na: www.hm.com

autor: Jitka

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR