Adam Evám rozumí!

hlavní obrázek

Pokud se na dnešní módní video podíváme z biblického hlediska, koneckonců blíží se jeden z nejdůležitějších křesťanských svátků roku, budeme mít jasno!

červený propínací kardigan Adam červený propínací kardigan Adam šedý kabátek s límcem Adam šedý kabátek s límcem Adam
 

Ve svatém písmu se píše, že to bylo tak: Bůh stvořil Adama, muže, a z jeho žebra udělal pro něj Evu. Ženu. Není tedy divu, že jestli někdo přesně ví, po čem ženy touží, je to právě Adam. A pokud se chcete bavit i o hříchu, pak jsou to jedině jeho po hříchu krásné šaty.

Americký módní tvůrce Adam Lippes tvrdí, že jeho módní inspirace pramení ze tří věcí. Z cestování, umění a z běžných lidí, které potkává na ulici. Možná proto jeho modely ženám vyloženě lichotí. A to ženám skutečným. Ne těm, které známe z filmů, časopisů a plakátů, ale těm, jejichž těla nejsou naprosto bezchybná, a přesto touží vypadat krásně, sexy, přitažlivě a současně.

Oděvy pocházející z jeho dílny jsou velmi nápadité, a přesto nejsou určené pouze k promenádám po přehlídkovém molu. Díky jejich nositelnosti si ji je můžete obléct kamkoliv. A rozhodně nebude vypadat jako blázen. Podzimně zimní kolekce pro letošní rok by měla být vzdušná a teplá zároveň. Pojďme nahlédnout! 

Více info na: www.shopadam.com

Video

šedý nařasený top Adam šedý nařasený top Adam šedý volný propínací top Adam šedý volný propínací top Adam černé sako Adam černé sako Adam červené vzorované šaty Adam červené vzorované šaty Adam šedé tvídové šaty s kapsami Adam šedé tvídové šaty s kapsami Adam barevné úpletové šaty Adam se vzorem barevné úpletové šaty Adam se vzorem černý top Adam a světlá sukně s lemem černý top Adam a světlá sukně s lemem bílá bundička a šedá tvídová sukně Adam bílá bundička a šedá tvídová sukně Adam béžové krátké šaty Adam béžové krátké šaty Adam
autor: Meggie

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR