Recyklované kabelky Abteil

hlavní obrázek

Pokud nevíte, co se starým fotbalovým míčem nebo s prasklou nafukovací matrací, možná vás inspiruje nápad německé společnosti Abteil.

zelená taška Abteil z gymnastické žíněnky (€ 119) zelená taška Abteil z gymnastické žíněnky (€ 119) zelená taška Abteil z gymnastické žíněnky (€ 109) zelená taška Abteil z gymnastické žíněnky (€ 109)
 

Ta z plastových materiálů určených k vyhození ručně vyrábí a prodává tašky, kabelky, peněženky nebo pouzdra na mobil.

Nápad využívat k výrobě módních doplňků materiály, které se v přírodě těžko rozkládají a zatěžují životní prostředí, se zrodil před několika lety v hlavách dvou vysokoškolských studentů ze Stuttgartu. Prvotním cílem autorů byla ochrana přírody a návod pro širší veřejnost, jak snadno a vkusně se dají některé staré předměty využít. Postupem času se z výrobků stává módní a oblíbená záležitost.

V současné době se Abteil snaží proniknout na světový trh kolekcí dámských kabelek a pouzder na mobilní telefony, které kombinují recyklované předměty s novými materiály. Jelikož jsou jednotlivé výrobky šity ručně a každý kousek je sám o sobě originální, nikdo další už nebude nosit stejný.

Až budete dělat doma podzimní úklid a narazíte na prasklou nafukovací matraci, zamyslete se, zda je opravdu nutné zahodit ji do odpadkového koše. Pokud si nejste příliš jisti svou zrušností, jednoduše navštivte www.abteil-shop.de a tašku si zakupte přímo u výrobců.

dámská růžová kabelka z plachty nákladních aut (€ 99) dámská růžová kabelka z plachty nákladních aut (€ 99) dámská stříbrná taška Abteil z plachty nákladních aut (€ 99) dámská stříbrná taška Abteil z plachty nákladních aut (€ 99) dámská tmavě modrá kabelka z plachty nákladních aut (€ 99) dámská tmavě modrá kabelka z plachty nákladních aut (€ 99) dámská červená kabelka z plachty nákladních aut (€ 99) dámská červená kabelka z plachty nákladních aut (€ 99) zeleno-černá taška Abteil vyrobená ze starých poštovní pytlů (€ 139) zeleno-černá taška Abteil vyrobená ze starých poštovní pytlů (€ 139) červená peněženka Abteil vyrobená z nafukovací matrace (€ 59) červená peněženka Abteil vyrobená z nafukovací matrace (€ 59)
autor: Tereza

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR